Strona główna » Czasu kropla MED » Zabiegi na ciało » Epilacja laserowa – wiecznie gładka skóra
Wiecznie gładka skóra bez maszynek, depilatorów i włosków, bez podrażnień? Epilacja laserowa zapewni Ci efekt, o którym zawsze marzyłaś. Dzięki nam pozbędziesz się zbędnego owłosienia na zawsze!
Technologia idzie do przodu, a wraz z nią to, co do tej pory wydawało się niemożliwe – bezbolesne i trwałe usuwanie włosów, nawet tych jasnych. W Klinice Czasu Kropla wykorzystujemy najskuteczniejszy na świecie laser diodowy do usuwania włosów o dwukrotnie większej mocy niż inne urządzenia. Przekonaj się, dlaczego epilacja laserowa to zabieg dla Ciebie!
Technologia, którą stosujemy w naszej Klinice jest tak skuteczna, ponieważ działa na zasadzie selektywnej fototermolizy. Światło lasera jest dostarczane do skóry i selektywnie absorbowane w mieszku włosowym w celu zniszczenia go. Na tej podstawie działają wszystkie lasery do epilacji, jednak zaawansowana technologia, którą wykorzystujemy w Czasu Kropla robi to o wiele lepiej. Trwale usuwa mieszek włosowy oraz naczynia odżywiające go.
Laser w Czasu Kropla:
Epilację laserową najnowszym urządzeniem mogą stosować osoby o każdym typie karnacji i każdym rodzaju włosów, nawet jasnych. Zabieg będzie tak samo skuteczny. Wystarczy 4-5 zabiegów, aby na zawsze pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Przerwa pomiędzy sesjami wynosi 4-6 tygodni (w przypadku pach, bikini, wąsika) lub 8-10 tygodni (zabieg wykonujesz na nogach lub plecach).
506 562 506
Od poniedziałku do piątku, między 9:00 a 18:00,
nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na każde pytanie
Kropla MED
ul. Dowborczyków 18,
90-019 Łódź
Otwarte od pon. do pt. od 8:00 – 22:00