Home LIPOSONIX – o jeden rozmiar mniej

LIPOSONIX – jeden rozmiar mniej w godzinę

Ćwiczysz, stosujesz zdrową dietę, a mimo to wciąż nie jesteś zadowolona z efektów? Z niektórych miejsc na ciele bardzo trudno pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Brzuch, boczki, uda i pośladki, kolana – masz problem z którymś z tych obszarów? Czasem nie ma innej rady na uparty tłuszcz jak zabiegi modelujące sylwetkę. Wcale nie musisz przechodzić długiej serii zabiegów i czekać miesiącami na efekty. Dzięki LIPOSONIX w godzinę stracisz jeden rozmiar! Przeczytaj, na czym polega fenomen tego zabiegu. 

O zabiegu

LIPOSONIX to nieinwazyjna i bezpieczna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Technologia została oparta na ponad 10-letnich badaniach klinicznych i posiada certyfikat FDA. Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU), które docierają pod skórę, nagrzewają tkankę tłuszczową i niszczą komórki tłuszczowe. LIPOSONIX dociera dokładnie tam, gdzie chcemy, nie uszkadzając przy tym skóry. Natomiast zniszczone komórki tłuszczowe są naturalnie metabolizowane przez organizm i wydalane stopniowo przez 8-12 tygodni. W rezultacie skóra staje się jędrna i napięta, a tkanka tłuszczowa znika!

Zabieg nie wymaga serii. Jeśli brakuje Ci czasu, LIPOSONIX jest świetnym rozwiązaniem! W przeciwieństwie do innych metod wystarczy Ci jedna wizyta, aby wreszcie uzyskać wymarzoną sylwetkę. Sam zabieg np. na brzuch trwa zaledwie 30 minut!

Już po 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu zauważysz, że Twoje obwody zaczynają zmniejszać się (ok. 2,5 cm- 1 rozmiar). Ostateczny rezultat uzyskasz po trzech miesiącach.

Liposonix - nieinwazyjna i bezpieczna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej

Wskazania

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

W ciągu 3 miesięcy od wykonania zabiegu postaraj się utrzymywać zdrową dietę i zachować aktywność fizyczną. Szybsze i mocniejsze efekty zyskasz, gdy połączysz zabieg z endermologie LPG Alliance. 

Sprawdź całą ofertę