Home Alma Harmony XL PRO Dye-VL – usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień Łódź

Laserowe usuwanie przebarwień w naszym gabinecie w Łodzi to zabieg polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy chcą zmniejszyć widoczność przebarwień lub pragną wyrównać koloryt skóry. Nie masz pojęcia jak pozbyć się uciążliwych przebarwień? Stosujesz kremy, próbujesz domowych metod, ale nic nie działa? Samodzielne usuwanie przebarwień nie jest proste. Promieniowanie słoneczne i zmiany hormonalne to najczęstsze czynniki odpowiedzialne za powstawanie uporczywych ciemnych plam na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach.

Na szczęście skuteczne usuwanie przebarwień jest możliwe. Dzięki laserowi Alma Harmony XL PRO Dye-VL Twoja skóra nareszcie zyska wyrównany, zdrowy koloryt, a Ty zapomnisz o przebarwieniach!

Efekty

Wybielenie przebarwień

Usunięcie piegów

Wyrównanie kolorytu skóry

Skuteczne usuwanie przebarwień​

Laser Alma Harmony PRO Dye-VL

O zabiegu

Zabieg przy użyciu głowicy Dye-VL wykorzystuje działanie wąskopasmowego, pulsacyjnego światła, które uszkadza komórki, gdzie nagromadziła się melanina (barwnik skóry). Jest to proces w pełni kontrolowany i bezpieczny. Nie ma ryzyka powikłań, ponieważ inteligentny system sam rozpoznaje ilość melaniny, a obecność trzech filtrów sprawia, że energia urządzenia trafia wyłącznie do zmienionych komórek, nie uszkadzając tych zdrowych. To jedyne urządzenie na świecie o tak wyspecjalizowanemu działaniu wiązki światła, co czyni je najbardziej skutecznym.

System chłodzenia głowicy sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Od razu po terapii możesz powrócić do codziennej aktywności. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Objawy ustąpią same w ciągu 1-3 dni.

Widoczne efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu. Przebarwienia staną się wyraźnie bledsze. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 3-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Wskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Zabiegi na twarz w Łodzi w Czasu Kropla cieszą się popularnością wśród naszych pacjentek. Ty także możesz skorzystać, by poprawić stan swojej skóry. Wiele możliwości daje również medycyna estetyczna w naszym gabinecie w Łodzi. Jeżeli chcesz skorzystać z usług na najwyższym poziomie, to koniecznie skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie najodpowiedniejszą formę zabiegów.

Sprawdź całą ofertę