Nasz zespół

Karolina Chrobot

właściciel Czasu Kropla

Magister kosmetolog, biotechnolog z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę oraz praktykę pogłębia uczestnicząc w niezliczonych szkoleniach, konferencjach, sympozjach naukowych. Ekspert w terapiach holistycznych twarzy i ciała oraz laserów i urządzeń hi-tech.

Ela Bojanowska

Specjalista, praktyk posiadający potężne doświadczenie oraz wiedzę. Nie ma sobie równych w estetycznych terapiach manualnych. Holistyczne terapie twarzy i ciała to również silna strona Eli.

Karolina Słomka

Licencjonowany kosmetolog. Z zamiłowaniem podnoszący swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Specjalista z zakresu modelowania ciała oraz kosmetologii estetycznej.

Katarzyna Marek

Licencjonowany kosmetolog. Od wielu lat związana z branżą Beauty. Specjalista laserów i urządzeń hi-tech.

Joanna Gralińska Wyrębska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W pracy ważna jest dla niej harmonia, odpowiednie proporcje oraz zmysł estetyczny, co pomaga wydobyć i podkreślić piękno.

Kamila Midak

Dietetyk kliniczny z ogromnym doświadczeniem, które zdobywała w licznych placówkach medycznych. Aktualnie oprócz prowadzenia własnego gabinetu dietetyki zajmuje się również planowaniem żywienia i suplementacji w klubie piłkarskim ekstraklasy. Specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych, w tym insulinooporność, cukrzyca, zespół metaboliczny czy schorzenia tarczycy.

Marcin Chrobot

Założyciel marki Czasu Kropla. Doświadczony menadżer odpowiedzialny za rozwój i prawidłowe działanie firmy.

Sprawdź całą ofertę