Nasz zespół

Home Nasz zespół

Nasz zespół

Lekarze i pielęgniarki

dr Joanna Gralińska-Wyrębska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W pracy ważna jest dla niej harmonia, odpowiednie proporcje oraz zmysł estetyczny, co pomaga wydobyć i podkreślić piękno.

Aleksandra Michalak

lekarz medycyny estetycznej

Tytuł lekarza zdobyła w Łodzi, a certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej została w Warszawie. To zasługa studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.Zresztą dla dr Aleksandry nauka nigdy się nie kończy - obecność na szkoleniach, konferencjach i międzynarodowych kongresach to rzecz obowiązkowa. Jest zwolenniczką subtelnego i proporcjonalnego poprawiania wyglądu.

dr Agnieszka Osińska

ginekolog, endokrynolog

Jest lekarzem specjalizującym się w ginekologii i położnictwie oraz endokrynologii. Praktyka zawodowa to około 20 lat pracy z pacjentkami. Praca lekarza ginekologa to nie tylko doprowadzenie kobiety do momentu porodu….To praca mająca wiele aspektów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentek medycyna powoli wyodrębnia ginekologię estetyczną, plastyczną i rekonstrukcyjną. Dr Agnieszka ma za zadanie pomóc również tym pacjentkom, które nie do końca są zadowolone z wyglądu i funkcji swoich narządów.

dr Jakub Kret

chirurg

Lekarz rezydent odbywający szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Gdzie wykonuje zabiegi pod okiem specjalistów renomowanych polskich klinik Chirurgii Plastycznej. Wykonuje nie tylko zabiegi przeszczepu włosów, ale także zabiegi z zakresu „małej chirurgii” tzw. chirurgii jednego dnia.

mgr Małgorzata Zacharska

pielęgniarka, asysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Pielęgniarstwo. Praktykę zawodową rozpoczęła w 2007 roku. Doskonaliła ją w klinikach chirurgicznych. W 2022 roku rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Estetyczna. Dla Małgosi w kontakcie z pacjentem najważniejszy jest profesjonalizm i uśmiech

Kosmetolodzy

Karolina Chrobot

właściciel, założyciel Czasu Kropla

Magister kosmetolog, biotechnolog z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec z kosmetologii estetycznej, laserów, urządzeń hi-tech oraz terapii łączonych. Wiedzę oraz praktykę pogłębia uczestnicząc w niezliczonych szkoleniach, konferencjach, sympozjach naukowych. Ekspert w terapiach holistycznych twarzy i ciała oraz laserów i urządzeń hi-tech.Wnikliwy wywiad, trafna diagnoza problemu, umiejętne dobranie zabiegów w oparciu o najlepsze preparaty i wysokiej klasy technologie, ogromna wiedza, dokładność w wykonywaniu zabiegów, profesjonalna porada oraz opieka pozabiegowa - na to z pewnością możesz liczyć trafiając w ręce Karoliny.

Ela Bojanowska

specjalista terapii manualnych

Praktyk posiadający potężne doświadczenie oraz wiedzę. Nie ma sobie równych w estetycznych terapiach manualnych. Holistyczne terapie twarzy i ciała to również silna strona Eli.

Kinga Sobieraj

magister kosmetologii

Z zamiłowaniem podnoszący swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz modelowania ciała.

Kornelia Drożdż

magister kosmetologii

Jej zawód jest jej pasją. Z chęcią podnosi swoje kwalifikacje, ciągle się rozwija by osiągać jak najlepsze rezultaty w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Specjalizuje się w holistycznych terapiach twarzy i ciała, a dokładny wywiad, analiza pielęgnacji i odpowiedni wybór zabiegów, to według niej klucz do sukcesu.

Zuzanna Walczak

magister kosmetologii

Magister kosmetologii z kilkuletnim doświadczeniem. Zwolenniczka łączenia technik zabiegowych specjalizująca się w terapiach anti-aging.Chętnie łączy możliwości kosmetologii estetycznej z medycyna estetyczna by dla swoich pacjentów osiągnąć najbardziej spektakularne efekty.

Katarzyna Urbańczak

magister kosmetologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, która swoją praktykę zawodową rozpoczęła w 2014 roku. Z przyjemnością poszerza swoje kwalifikacje, śledząc nowości na rynku estetycznym oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Do każdego Pacjenta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny, co pozwala jej tworzyć „szyte na miarę” potrzeb terapie zabiegowe zarówno na twarz, jak i ciało. Dokładność, skuteczność i zadowolenie Pacjenta jest dla niej priorytetem.

Julia Rasmus

kosmetolog, trycholog

Kosmetolog, trycholog z pasji i zamiłowania. Stale i dynamicznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Specjalizuje się w trychologii, ale także w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz hi-tech.

Julia Rybczyńska

kosmetolog

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W kosmetologii ceni sobie zwrócenie uwagi na szczegóły i holistyczne podejście do problemu. Uwielbia tworzyć relacje z pacjentami, cechuje się dużymi pokładami empatii. Julię pasjonuje dotyk, gdy istnieje szansa, w terapię wpasowuje szczyptę relaksu, tak aby każda osoba podczas zabiegu poczuła się wyjątkowo. Na wizycie u Julii nigdy nie zabraknie uśmiechu jak i profesjonalnego podejścia do skóry.

Anna Kołodziejczak

dr n. farm., kosmetolog

Wykładowca uniwersytecki. Z zamiłowaniem łączy pracę naukową z praktyką zawodową. Specjalizuje się we współczesnych technologiach hi-tech oraz personalizowanych terapiach łączonych. Autorka i redaktor naukowy dwutomowej "Kosmetologii" (PZWL, 2019, 2020).

Fizjoterapeutki

Karolina Gozdowska

fizjoterapeutka estetyczna

Absolwentka Technikum Masażu oraz studentka V roku Fizjoterapii.Specjalizuję się w estetycznych terapiach manualnych na ciało i twarz oraz zabiegach wykonywanych najnowszymi technologiami przeznaczonymi do modelowania sylwetki. Wykazuje holistyczne podejście do pacjenta poprzez szczegółowy wywiad oraz odpowiedni dobór terapii. Jej praca z ciałem pacjenta jest jednocześnie jej pasją, do której podchodzi z ogromnym zamiłowaniem.

Katarzyna Zgid-Gralka

magister fizjoterapii

Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej i treningu medycznym. Pracuje z kobietami na każdym etapie ich życia! Jej celem jest poprawić siłę i funkcję mięśni dna miednicy, funkcję narządów, zmniejszyć dolegliwości bólowe w tym obszarze oraz pomóc pacjentkom przywrócić radość oraz komfort życia.

 Kasia jest wsparciem dla pacjentek z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym w następujących obszarach:
 dysfunkcja miednicy, opieka przed i poporodowa, przygotowanie do operacji ginekologicznych i urologicznych.

Magdalena Diłaj-Lesiak

dyplomowana fizjoterapeutka

Uzyskała tytuł magistra fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Fizjoterapia to jej pasja i posiada w tej dziedzinie szerokie doświadczenie. Pracowała z pacjentami różnymi technikami fizjoterapeutycznymi - również w medycznych placówkach. Obecnie specjalizuje się w terapii obrzęków i zastojów limfatycznych. Dzięki wiedzy medycznej osiąga realne efekty w modelowaniu sylwetek i pomaga w procesie odchudzania. Oprócz tego zajmuje się terapiami manualnymi i pracą z bliznami świeżymi, jak i tymi dotkniętymi chwilą czasu.

Menadżer

Agata Stasiak

Menager Kliniki

To Agata zajmuje się koordynowaniem pracy Gabinetu, wspieraniem w rozwoju, sprawną obsługą recepcji, sprawami bieżącymi, umawianiem wizyt i wszystkim, co uprzyjemnia naszym pacjentom pobyt w Gabinecie.

Patrycja Lewińska

Menager ds. rozwoju (warsztaty)

To właśnie ona przywita Was uśmiechem w Klinikach i będzie z Wami przed i po zabiegach. Manager z ogromnym doświadczeniem oraz jeszcze większym sercem dla każdej pacjentki. Czerpie inspiracje ze spotkań z Wami. Otwarta głowa na nowe pomysły i wyzwania. Żyje w myśl zasady Tu i Teraz. Dział warsztatów rozwojowych to jej przestrzeń.

Dietetyk kliniczny

mgr Karolina Wojciechowska

dietetyk kliniczny, właścicielka poradni dietetycznej Pure Diet

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku dietetyka. Swoje długoletnie doświadczenie zdobywała w Szpitalu im. M. Kopernika w Łodzi oraz prowadząc sklep ze zdrowa żywnością połączony z gabinetem dietetycznym Jest dietetykiem klinicznym – czyli zajmuje się żywieniem pacjenta chorego. Specjalizuje się w żywieniu osób z takimi schorzeniami jak: - insulinooporność, - cukrzyca, - trądzik, - choroby tarczycy( niedoczynność, Hashimoto), - choroby układu pokarmowego (IBS, SIBO, refluks, celiakia), - PCOS, - otyłość.