Nasz zespół

Home Nasz zespół

Nasz zespół

Karolina Chrobot

właściciel, założyciel Czasu Kropla

Magister kosmetolog, biotechnolog z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec z kosmetologii estetycznej, laserów, urządzeń hi-tech oraz terapii łączonych. Wiedzę oraz praktykę pogłębia uczestnicząc w niezliczonych szkoleniach, konferencjach, sympozjach naukowych. Ekspert w terapiach holistycznych twarzy i ciała oraz laserów i urządzeń hi-tech.Wnikliwy wywiad, trafna diagnoza problemu, umiejętne dobranie zabiegów w oparciu o najlepsze preparaty i wysokiej klasy technologie, ogromna wiedza, dokładność w wykonywaniu zabiegów, profesjonalna porada oraz opieka pozabiegowa - na to z pewnością możesz liczyć trafiając w ręce Karoliny.

Ela Bojanowska

Specjalista, praktyk posiadający potężne doświadczenie oraz wiedzę. Nie ma sobie równych w estetycznych terapiach manualnych. Holistyczne terapie twarzy i ciała to również silna strona Eli.

Kinga Galiasz

Magister kosmetologii. Z zamiłowaniem podnoszący swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz modelowania ciała.

Anna Kołodziejczak

dr n. farm., kosmetolog, wykładowca uniwersytecki. Z zamiłowaniem łączy pracę naukową z praktyką zawodową. Specjalizuje się we współczesnych technologiach hi-tech oraz personalizowanych terapiach łączonych. Autorka i redaktor naukowy dwutomowej "Kosmetologii" (PZWL, 2019, 2020).

dr Joanna Gralińska-Wyrębska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W pracy ważna jest dla niej harmonia, odpowiednie proporcje oraz zmysł estetyczny, co pomaga wydobyć i podkreślić piękno.

Aleksandra Michalak

lekarz medycyny estetycznej

Tytuł lekarza zdobyła w Łodzi, a certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej została w Warszawie. To zasługa studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.Zresztą dla dr Aleksandry nauka nigdy się nie kończy - obecność na szkoleniach, konferencjach i międzynarodowych kongresach to rzecz obowiązkowa. Na szczęście to taki przyjemny obowiązek, bo dr Aleksandra wprost kocha to, co robi. Najbardziej do pracy i nauki motywują ją sami pacjenci, gdy może im pomóc i poczuć ich prawdziwe zadowolenie. Przy tym jest zwolenniczką subtelnego i proporcjonalnego poprawiania wyglądu.

Agata Stasiak

Menedżer Gabinetu

To Agata zajmuje się koordynowaniem pracy Gabinetu, wspieraniem w rozwoju, sprawną obsługą recepcji, sprawami bieżącymi, umawianiem wizyt i wszystkim, co uprzyjemnia naszym pacjentom pobyt w Gabinecie.

Kornelia Gubała

magister kosmetologii

Jej zawód jest jej pasją. Z chęcią podnosi swoje kwalifikacje, ciągle się rozwija by osiągać jak najlepsze rezultaty w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Specjalizuje się w holistycznych terapiach twarzy i ciała, a dokładny wywiad, analiza pielęgnacji i odpowiedni wybór zabiegów, to według niej klucz do sukcesu.

Klaudia Murawska

magister kosmetologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Praktykę zawodową rozpoczęła od 2018 roku. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach oraz certyfikowanych kursach. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zaangażowaniem.

Zuzanna Walczak

magister kosmetologii

Magister kosmetologii z kilkuletnim doświadczeniem. Zwolenniczka łączenia technik zabiegowych specjalizująca się w terapiach anti-aging.Chętnie łączy możliwości kosmetologii estetycznej z medycyna estetyczna by dla swoich pacjentów osiągnąć najbardziej spektakularne efekty.

Julia Rasmus

trycholog

Kosmetolog, trycholog z pasji i zamiłowania. Stale i dynamicznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Specjalizuje się w trychologii, ale także w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz hi-tech.

Karolina Gozdowska

fizjoterapeutka estetyczna

Absolwentka Technikum Masażu oraz studentka V roku Fizjoterapii.Specjalizuję się w estetycznych terapiach manualnych na ciało i twarz oraz zabiegach wykonywanych najnowszymi technologiami przeznaczonymi do modelowania sylwetki. Wykazuje holistyczne podejście do pacjenta poprzez szczegółowy wywiad oraz odpowiedni dobór terapii. Jej praca z ciałem pacjenta jest jednocześnie jej pasją, do której podchodzi z ogromnym zamiłowaniem.

Katarzyna Urbańczak

magister kosmetologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, która swoją praktykę zawodową rozpoczęła w 2014 roku. Z przyjemnością poszerza swoje kwalifikacje, śledząc nowości na rynku estetycznym oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Do każdego Pacjenta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny, co pozwala jej tworzyć „szyte na miarę” potrzeb terapie zabiegowe zarówno na twarz, jak i ciało. Dokładność, skuteczność i zadowolenie Pacjenta jest dla niej priorytetem.

mgr Małgorzata Zacharska

Pielęgniarka specjalistka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Pielęgniarstwo. Praktykę zawodową rozpoczęła w 2007 roku. Doskonaliła ją w klinikach chirurgicznych. W 2022 roku rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Estetyczna. Dla Małgosi w kontakcie z pacjentem najważniejszy jest profesjonalizm i uśmiech

lek. Marlena Majtczak

stomatolog z wykształcenia, lekarz medycyny estetycznej z wyboru

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła kierunek: Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Katowicach. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antigua-Aging. Ciągle podnosi swoje umiejętności na kursach i konferencjach międzynarodowych z medycyny estetycznej. Śledzi najnowsze trę]endy oraz doniesienia medyczne w tej prężnie rozwijającej się gałęzi medycyny, co owocuje holistycznym podejściem do pacjenta, naprawiając to co zepsuł czas, a jednocześnie wydobywając wewnętrzne piękno.

dr Agnieszka Osińska

ginekolog, endokrynolog

Jest lekarzem specjalizującym się w ginekologii i położnictwie oraz endokrynologii. Praktyka zawodowa to około 20 lat pracy z pacjentkami. Praca lekarza ginekologa to nie tylko doprowadzenie kobiety do momentu porodu….To praca mająca wiele aspektów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentek medycyna powoli wyodrębnia ginekologię estetyczną, plastyczną i rekonstrukcyjną. Dr Agnieszka ma za zadanie pomóc również tym pacjentkom, które nie do końca są zadowolone z wyglądu i funkcji swoich narządów.

dr Jakub Kret

chirurg

Lekarz rezydent odbywający szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Gdzie wykonuje zabiegi pod okiem specjalistów renomowanych polskich klinik Chirurgii Plastycznej. jest lekarzem niesamowicie dokładnym i uwielbiającym swoją pracę. W gabinecie potrafi wprowadzić tak spokojną i życzliwą atmosferę, że Pacjenci zapominają o jakimkolwiek stresie i obawach związanych z zabiegami. Wykonuje nie tylko zabiegi przeszczepu włosów, ale także zabiegi z zakresu „małej chirurgii” tzw. chirurgii jednego dnia.

Marcin Chrobot

Założyciel marki Czasu Kropla. Doświadczony menadżer odpowiedzialny za rozwój i prawidłowe działanie firmy.