Nasz zespół

Home Nasz zespół

Nasz zespół

Karolina Chrobot

właściciel, założyciel Czasu Kropla

Magister kosmetolog, biotechnolog z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec z kosmetologii estetycznej, laserów, urządzeń hi-tech oraz terapii łączonych. Wiedzę oraz praktykę pogłębia uczestnicząc w niezliczonych szkoleniach, konferencjach, sympozjach naukowych. Ekspert w terapiach holistycznych twarzy i ciała oraz laserów i urządzeń hi-tech.Wnikliwy wywiad, trafna diagnoza problemu, umiejętne dobranie zabiegów w oparciu o najlepsze preparaty i wysokiej klasy technologie, ogromna wiedza, dokładność w wykonywaniu zabiegów, profesjonalna porada oraz opieka pozabiegowa - na to z pewnością możesz liczyć trafiając w ręce Karoliny.

Ela Bojanowska

Specjalista, praktyk posiadający potężne doświadczenie oraz wiedzę. Nie ma sobie równych w estetycznych terapiach manualnych. Holistyczne terapie twarzy i ciała to również silna strona Eli.

Kinga Galiasz

Magister kosmetologii. Z zamiłowaniem podnoszący swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz modelowania ciała.

Anna Kołodziejczak

dr n. farm., kosmetolog, wykładowca uniwersytecki. Z zamiłowaniem łączy pracę naukową z praktyką zawodową. Specjalizuje się we współczesnych technologiach hi-tech oraz personalizowanych terapiach łączonych. Autorka i redaktor naukowy dwutomowej "Kosmetologii" (PZWL, 2019, 2020).

dr Joanna Gralińska-Wyrębska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W pracy ważna jest dla niej harmonia, odpowiednie proporcje oraz zmysł estetyczny, co pomaga wydobyć i podkreślić piękno.

Aleksandra Michalak

lekarz medycyny estetycznej

Tytuł lekarza zdobyła w Łodzi, a certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej została w Warszawie. To zasługa studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.Zresztą dla dr Aleksandry nauka nigdy się nie kończy - obecność na szkoleniach, konferencjach i międzynarodowych kongresach to rzecz obowiązkowa. Na szczęście to taki przyjemny obowiązek, bo dr Aleksandra wprost kocha to, co robi. Najbardziej do pracy i nauki motywują ją sami pacjenci, gdy może im pomóc i poczuć ich prawdziwe zadowolenie. Przy tym jest zwolenniczką subtelnego i proporcjonalnego poprawiania wyglądu.

Agata Stasiak

Menedżer Gabinetu

To Agata zajmuje się koordynowaniem pracy Gabinetu, wspieraniem w rozwoju, sprawną obsługą recepcji, sprawami bieżącymi, umawianiem wizyt i wszystkim, co uprzyjemnia naszym pacjentom pobyt w Gabinecie.

Kornelia Gubała

magister kosmetologii

Jej zawód jest jej pasją. Z chęcią podnosi swoje kwalifikacje, ciągle się rozwija by osiągać jak najlepsze rezultaty w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Specjalizuje się w holistycznych terapiach twarzy i ciała, a dokładny wywiad, analiza pielęgnacji i odpowiedni wybór zabiegów, to według niej klucz do sukcesu.

Klaudia Murawska

magister kosmetologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Praktykę zawodową rozpoczęła od 2018 roku. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach oraz certyfikowanych kursach. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zaangażowaniem.

Marcin Chrobot

Założyciel marki Czasu Kropla. Doświadczony menadżer odpowiedzialny za rozwój i prawidłowe działanie firmy.