Ginekologia estetyczna

Home Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna

Zmagasz się z częstymi infekcjami, utratą jędrności i suchością skóry okolic intymnych? Odczuwasz dyskomfort podczas zbliżeń lub zmniejszoną satysfakcję z życia intymnego po trudnym porodzie?

Ginekologia estetyczna to zabiegi, które zadbają nie tylko o Twoje ciało, ale także poprawią komfort psychiczny i uwolnią od uciążliwych i wstydliwych dolegliwości. Przerost warg sromowych, luźne wejście do pochwy, utrata jędrności i gęstości skóry okolic intymnych to problemy, z którymi boryka się wiele kobiet. Nie musisz się na to godzić. W Czasu Kropla kierujemy się holistycznym podejściem do piękna, dlatego możesz liczyć, że skupiamy się na Twoim ciele zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. W naszej klinice wykonasz badania ginekologiczne i cytologię, a także zabiegi z ginekologii estetycznej: labioplastykę, wypełnienie i rewitalizacja warg sromowych kwasem hialuronowym, laserowe odmładzanie, wybielanie i poprawa wyglądu zewnętrznych okolic intymnych, powiększenie punktu G.

Wszystko z dbałością o Twój komfort i bezpieczeństwo, pod opieką wyspecjalizowanych lekarzy. Z gwarancją pełnej dyskrecji i intymności. 

Czasu Kropla
Czasu Kropla
Czasu Kropla

Nic tak nie wpływa na ducha, jak ciało.

Zabiegi na ciało, dzięki którym poczujesz różnicę.

Sprawdź całą ofertę