Biorewitalizacja okolicy oczu

Home Biorewitalizacja okolicy oczu

Unikatowy system do regeneracji okolic oczu.

Cienie, worki pod oczami, kurze łapki i wiecznie zmęczone spojrzenie – znasz to? Nie jest łatwo poradzić sobie z problemami skóry wokół oczu, wiedzą to również specjaliści medycyny estetycznej. Jej delikatna struktura sprawia, że potrzeba tu specjalnych rozwiązań. Nowy zabieg mezoterapii okolic oczu unikatowym preparatem jest gwarancją na spełnienie marzeń o idealnym spojrzeniu. Wyobraź sobie, że nie musisz już nakładać warstw makijażu, by odświeżyć skórę pod oczami, a zmarszczki wokół stają się niewidoczne – nawet na powiekach.

Z tym zabiegiem to naprawdę możliwe!

Efekty

Poprawa jędrności skóry

Wygładzenie skóry

Zniwelowanie zmarszczek wokół oczu

Zlikwidowanie cieni pod oczami

Nawilżenie i odżywienie skóry

Poprawa kolorytu skóry

O zabiegu

Preparat stosowany w zabiegu potrafi działać cuda z jednego bardzo prostego powodu: zastosowano w nim unikatowe połączenie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych aminokwasów, które stymulują skórę do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny. To proces biogenezy skóry. Do tej pory na rynku nie było preparatu, który umożliwiałby takie działanie. Teraz, zaledwie po kilku zabiegach mezoterapii, możesz zapomnieć o problemach skóry wokół oczu. Dzięki specjalnemu składowi zabieg można stosować nawet na delikatną skórę powiek, bez ryzyka podrażnień i alergii.

Przed zabiegiem skóra jest znieczulana, dlatego jest on praktycznie bezbolesny. Specjalista podaje preparat za pomocą bardzo cienkiej, krótkiej igły. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienie i drobne ślady w miejscu wkłucia, co ustępuje w ciągu 48 godzin. Możliwe są jedynie niewielkie siniaki. 

Pierwsze efekty zobaczysz po około 7 dniach. Skóra wokół oczu będzie nawilżona, gładsza, napięta oraz rozświetlona. Pełne rezultaty wymagają serii zabiegów – zalecamy wykonanie 3-4 w odstępie 7-10 dni. Efektami możesz cieszyć się nawet przez ponad 6 miesięcy.

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę