Home Chirurgiczna poprawa wejścia do pochwy

Chirurgiczna poprawa wejścia do pochwy

Nasze ciała zmieniają się wraz z upływem lat, na te zmiany wpływ ma wiele czynników. Mając na myśli ciało kobiety, znacznie zmienia się ono po porodzie, zwłaszcza kiedy był to poród siłami natury. Dochodzi wtedy do mniejszych czy większych modyfikacji narządów wewnętrznych i zewnętrznych. Wiele kobiet skarży się na zbyt luźne wejście do pochwy, obniżenie jakości pożycia, trudności w osiągnięciu orgazmu czy zmniejszenie napięcia tkanek. 

Problemy i kompleksy można wyeliminować dzięki chirurgicznej poprawie wejścia do pochwy. Zabieg wykonują nie tylko kobiety po porodach, zmiany w obrębie okolic krocza mogą być wynikiem ciężkiej pracy fizycznej czy wrodzonych schorzeń

Efekty estetyczne, czy poprawa kondycji psychicznej to nie jedyne korzyści płynące z zabiegu. Zbyt luźne wejście do pochwy może przyczyniać się do potęgowania stanów zapalnych, infekcji intymnych czy nadmiernych upławów. Panie, które rozważają zabieg, ale nie wykluczają pierwszej czy kolejnej ciąży, powinny wiedzieć, że zabieg chirurgicznej poprawy wejścia do pochwy nie stanowi przeciwwskazania do porodu.

Skontaktuj się i umów konsultację!

Sprawdź całą ofertę