DERMAPEN 4.0

Home DERMAPEN 4.0

Dermapen Łódź - nieinwazyjny i skuteczny zabieg odmładzający

Szukasz sposobu na odmłodzenie swojej skóry, ale nie chcesz poddawać się interwencji chirurgicznej? Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia DERMAPEN 4.0 w Łodzi to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki nim można poprawić wygląd skóry na całym ciele. Zaletą zabiegu DERMAPEN 4.0 jest jego precyzja i wykorzystanie naturalnej funkcji regeneracji skóry. Sprawdź, na czym polega ta niezwykle skuteczna metoda.

Mikronakłuwanie DERMAPEN 4.0 to nieinwazyjny i niezwykle skuteczny zabieg odmładzający, który wykorzystuje naturalną zdolność Twojej skóry do naprawy. Cienkie igły nakłuwają ją, tworząc mikrouszkodzenia. Jednak przecież nie o szkody tutaj chodzi. Ludzki organizm jest niezwykły! Wykonuje potężną pracę, by się ochronić i odbudować. Mikronakłuwanie DERMAPEN 4.0 wykorzystuje ten mechanizm. Delikatnie nakłuwa skórę po to, by mogła się odbudować – zdrowa, świeża i młoda. Skóra po zabiegu z użyciem DERMAPEN 4.0 staje się odżywiona, nawilżona, napięta, zagęszczona i odmłodzona. Wyraźne jest spłycenie zmarszczek, pogrubienie skóry oraz stymulacja produkcji kolagenu. Efekt zmniejszenia widoczności porów i blizn (powypadkowych, oparzeniowych czy trądzikowych) jest widoczny już po jednym zabiegu.

Chcesz zobaczyć szybką poprawę kondycji skóry bez przeprowadzania inwazyjnych zabiegów? Zabieg mezoterapii mikroigłowej przy użyciu urządzenia DERMAPEN 4.0 w naszym gabinecie w Łodzi będzie dla Ciebie idealny! ​Jeśli interesują Cię nasze pozostałe zabiegi poprawiające wygląd twarzy, sprawdź zakładkę zabiegi na twarz Łódź.

Efekty

Wygładzanie zmarszczek

Redukcja przebarwień

Poprawa struktury skóry

Poprawa elastyczności skóry

Redukcja blizn i rozstępów

Likwidacja rozszerzonych porów

Odżywienie oraz nawilżenie skóry

Zmniejszenie wypadania włosów

Chcesz zobaczyć szybką poprawę kondycji skóry bez przeprowadzania inwazyjnych zabiegów?

Ten zabieg będzie dla Ciebie idealny!

DERMAPEN 4.0 – zabieg mikronakłuwania frakcyjnego

DERMAPEN 4.0 jest wielowymiarowym narzędziem, dzięki któremu zabiegi możemy wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. DERMAPEN 4.0 to urządzenie, które wykorzystuje sterylną głowicę wyposażoną w 16 mikroigieł. Delikatnie przebijając skórę, wywołują one naturalną odpowiedź organizmu, który rozpoczyna intensywny proces odbudowy. Wytwarzane w tym czasie kolagen i elastyna sprawiają, że skóra odzyskuje napięcie, jędrność i młody wygląd. Blizny, rozstępy, zmarszczki i nierówności zaczynają znikać. Mikronakłuwanie skóry za pomocą DERMAPEN 4.0. daje tym bardziej zadowalające rezultaty, że zdecydowanie zwiększa przenikanie substancji czynnych (kwas hialuronowy, koktajle odżywcze, peptydy, osocze bogatopłytkowe, kwasy chemiczne) w głąb skóry.

Przebieg zabiegu

Sam zabieg trwa kilkanaście minut. Od razu po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, delikatnie opuchnięta oraz nadwrażliwa. Objawy ustępują w ciągu 24–48 godzin. W 3-4 dobie występuje powierzchowne złuszczenie naskórka, które nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Żeby podnieść komfort zabiegu, skóra bezpośrednio przed nim jest znieczulona miejscowo specjalnym kremem.

Efekty w postaci odmłodzenia skóry, napięcia jej, rozświetlenia są zazwyczaj widoczne w ciągu 2-4 tygodni po pierwszej wizycie. Na rezultat zagęszczenia skóry oraz jej przebudowy musisz poczekać ok. 12-18 tygodni. Tyle czasu trwa proces neokolagenezy, czyli odrodzenia nowej skóry! Aby otrzymać najlepsze rezultaty, zalecamy wykonanie serii 2-4 zabiegów. Ich ilość dobierzemy indywidualnie podczas Twojej pierwszej wizyty, gdy poznamy Twoje potrzeby oraz ocenimy stan skóry.

Mezoterapia mikroigłowa Łódź jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli szukasz szybkich widocznych rezultatów z krótkim okresem rekonwalescencji. Naszą pełną ofertę znajdziesz pod linkiem medycyna estetyczna Łódź.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

DERMAPEN 4.0 – zaawansowane technologicznie urządzenie

Urządzenie DERMAPEN 4.0 posiada certyfikat FDA oraz CE.​ DERMAPEN 4.0 wytwarza aż o 104% więcej nakłuć w stosunku do innych urządzeń nakłuwających skórę, które są dostępne na rynku. Więcej mikrokanałów oznacza więcej ognisk ułatwiających regenerację skóry i penetrację substancji czynnych. Zapamiętaj, że żadne inne urządzenie dostępne obecnie na rynku nie jest nawet blisko osiągnięcia tak unikatowych parametrów, jak opisane poniżej.

  • Stemplowanie – nowy protokół leczenia blizn, dzięki zwiększonej penetracji igieł – do 3 mm (metoda stemplowania).
  • 16-igłowy kartridż – doskonały 16-igłowy kartridż, który pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę. Skraca czas zabiegu. Obejmuje większą powierzchnię zabiegową.
  • Monitoring głębokości – cyfrowy wyświetlacz zwiększa dokładność wykonywanych zabiegów poprzez monitorowanie głębokości oraz szybkości nakłuć.
  • Precyzja – mechanizm wbudowany w urządzenie przeciwdziała przepływowi płynów do środka.
  • Sterylność – specjalnie sterylizowane igły w głowicy zapewniające czystość oraz sterylność zabiegu.
  • Stała moc – przez cały czas trwania zabiegu DERMAPEN 4.0 pracuje ze stałą mocą, nie gubi jej, co pojawia się niestety w przypadku innych urządzeń.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci mezoterapia mikroigłowa z DERMAPEN 4.0 w Łodzi. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź całą ofertę