Doskonała mezoterapia okolic oczu

Home Doskonała mezoterapia okolic oczu

Zabieg na okolicę oczu - gładka i napięta skóra.

Worki, cienie pod oczami i tzw. “dolina łez” sprawiają, że Twoja twarz wygląda na stale zmęczoną i smutną? Często krem to za mało. Na szczęście nawet niewielka ilość specjalnych preparatów na bazie kwasu hialuronowego potrafi odmienić spojrzenie.
Rewolucyjne preparaty, które sprawią, że odzyskasz promienny, świeży wygląd! Sprawdź, jak działa mezoterapia okolic oczu.

Efekty

Gładka, napięta skóra

Wypełnione ubytki skóry wokół oczu

Likwidacja cieni pod oczami

Korekcja zmarszczek wokół oczu

O zabiegu

Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalistycznych, odpowiednio dobranych preparatów:

I. Połączenie mezoterapii i wypełniacza w postaci kwasu hialuronowego. Dzięki bogactwie minerałów, witamin i antyoksydantów przywraca skórze świeży, promienny wygląd. Natomiast kwas hialuronowy odbudowuje strukturę skóry i przywraca jej prawidłową gęstość.

II Preparatem stworzonym specjalnie z myślą o delikatnej skórze wokół oczu. Zawiera kwas hialuronowy, aminokwasy i minerały oraz lidokainę, która sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Żel jest delikatny, a przy tym niezwykle skuteczny – niweluje tzw. dolinę łez i zmarszczki wokół oczu. Właściwości preparatu są potwierdzone klinicznie. Po miejscowym znieczuleniu miejsca zabiegowego lekarz wprowadza preparat hialuronowy za pomocą cienkiej igły. Efekt jest widoczny od razu po zabiegu, jednak na pełne rezultaty trzeba poczekać ok. 2 tygodnie. Utrzymują się one przez 12-18 miesięcy. W miejscu iniekcji mogą pojawić się zasinienia, które znikają samoczynnie.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę