Endermologia twarzy

Home Endermologia twarzy

Endermologia - spowalnianie procesów starzenia

Zaawansowana francuska technologia, która w naturalny sposób stymuluje skórę do działania. Endermologia to prawdziwy fitness dla skóry twarzy!

Po 25 roku życia drastycznie spada produkcja kolagenu i elastyny w naszym organizmie, na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki i niedoskonałości. Przestajemy wyglądać młodo, skóra traci sprężystość, uwypuklając bruzdy i cienie pod oczami. Endermologia spowalnia proces starzenia się dzięki naturalnemu pobudzaniu skóry “do pracy”. Seria zabiegów pomoże ujędrnić i wygładzić skórę. Endermologia działa na wiele partii ciała: twarz, szyję, dekolt oraz biust.

Efektem Endermologii jest pobudzenie głęboko umiejscowionych komórek skóry, co powoduje ich regenerację. Dzięki temu skóra twarzy w widoczny sposób ujędrnia się i wygładza, zmarszczki ulegają spłyceniu, a tkanka tłuszczowa redukcji. 

Skuteczność endermologii potwierdza uzyskany certyfikat FDA, poprzedzony ponad 100 badaniami klinicznymi. 

Dowiedz się więcej o zabiegu Endermologii!

Endermologia twarzy – na czym polega zabieg

W zabiegu wykorzystujemy mniejszą głowicę nowoczesnego francuskiego urządzenia HI TECH, która działa na opatentowanej technologii MPF (Motorized Pulsating Flaps). 

Głowica urządzenia wyposażona w specjalne klapki delikatnie i rytmicznie zasysa skórę na jej różnych głębokościach. Zabieg można porównać do odprężającego masażu. Dzięki zastosowaniu impulsów o różnej prędkości Endermologia zwiększa produkcję włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego, co poprawia gęstość skóry, zmniejsza zmarszczki, poprawia jej kolor i napięcie.

Zabieg Endermologii trwa od 15 do 40 minut w zależności od wybranego programu dostosowanego do potrzeb skóry. Kosmetolog steruje sprzętem komputerowo. Urządzenie pozwala także na wykonywanie zdjęć poddawanych zabiegowi obszarów twarzy, co daje dokładną kontrolę trybu leczenia. Aby uzyskać pożądane efekty, zalecamy wykonanie serii od 8 do 12 zabiegów.

Endermologia twarzy to niezwykle przyjemny zabieg, który nie powoduje uczucia dyskomfortu – zaraz po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, co może utrzymywać się maksymalnie do godziny.

Ogromnym atutem zabiegu Endermologii wykonywanym w naszej Klinice przy użyciu zaawansowanego urządzenia HI TECH jest możliwość wykonania drenażu limfatycznego, a także zabiegu endermopuncture, który w niesamowity sposób pobudza punkty energetyczne na skórze.

 

Wskazania

 • Utrata jędrności skóry
 • Zmarszczki
 • Utrata owalu twarzy
 • Cienie oraz worki pod oczami
 • Drugi podbródek
 • Szara, ziemista cera

Przeciwwskazania

 • Choroby skóry w miejscu zabiegowym
 • Choroby autoimmunologiczne, np. problemy z tarczycą, wole, guzy na tarczycy
 • Infekcje
 • Choroby nowotworowe

Zalecenia po zabiegu

 • Regularna kontynuacja serii zabiegów 
 • Stosowanie preparatów nawilżających skórę

Szukasz metod, które poprawią jędrność Twojej skóry, zredukują zmarszczki i zapewnią efekt odmłodzenia? Sprawdź pełną ofertę Czasu Kropla: zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii: mikronakłuwanie, mezoterapia igłowa, technologia HIFU. Pełną listę naszych zabiegów i terapii znajdziesz na naszej stronie – Klinika Czasu Kropla w Łodzi.

Sprawdź całą ofertę