Endermologia - modelowanie sylwetki

Home Endermologia

Szybka redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Endermologia to zabieg modelujący ciało, który pokochały kobiety na całym świecie! Swoją popularność zawdzięcza kombinacji trzech prostych zasad: 

  • – pomaga szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit, ujędrnia skórę
    – działa w sposób w pełni naturalny
    – jest całkowicie bezbolesny

Efekty

Skóra jędrniejsza
o 71%

Obwód w talii mniejszy do 5,2 cm

Usunięcie cellulitu
w 67%

Brak obrzęków

Rozluźnienie napiętych mięśni

Wyszczuplenie ciała

O zabiegu

Zabieg endermologii opiera się na działaniu podciśnienia, które tworzy tzw. fałdę skórną. Specjalna głowica masująca stymuluje ją w taki sposób, aby uwalniała tłuszcz podczas naturalnych procesów metabolicznych. Ponadto pobudzone komórki skóry zaczynają produkować większe ilości kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Efekt?

Po kilku zabiegach ciało staje się jędrne i wyraźnie szczuplejsze. Warto wspomnieć o doskonałym działaniu drenującym ciało, zwalczającym obrzęki w organizmie. Do tego, dzięki regularnym zabiegom dochodzi do detoksu organizmu, czujemy się znacznie lepiej.

Endermologia jeszcze bardziej precyzyjnie i skutecznie pozwala na zyskanie efektów z pełnym poszanowaniem rodzaju skóry.

Szybsze i bardziej skuteczne niż kiedykolwiek działanie zabiegu jest możliwe dzięki nowemu patentowi, jaki wykorzystuje urządzenie stosowane w zabiegu dermologii. Sekret tkwi w ulepszonej głowicy, która oddziałuje jednocześnie na trzy aspekty: wyszczuplenie, ujędrnienie i redukcję tkanki tłuszczowej.

Pierwsze rezultaty zobaczysz już po 3 zabiegach.

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań. Otrzymasz od nas specjalny kostium, wykonany z siateczki, który ułatwia poślizg głowicy po ciele.

Różnica między tradycyjnymi urządzeniami do endermologii, a nowoczesnym urządzeniem stosowanym w naszej Klinice:

Po 30 latach badań stworzono innowacyjny patent – nowa głowica zabiegowa wyposażona w rolkę i zmotoryzowaną klapkę.

Dzięki niej uzyskujemy szybsze efekty w krótszym czasie!

Zastosowane podciśnienie zmienne sprawia, że zabieg jest jednocześnie łagodniejszy, przyjemniejszy oraz wydajniejszy. Dużym atutem nowego urządzenia jest fakt, że zabieg jest w pełni dopasowany do rodzaju tkanki. Do każdej partii ciała dobierany jest indywidualnie typ tkanki (włóknista, zbita, wiotka) oraz odpowiednie parametry zabiegowe, co daje bardzo dobre rezultaty zabiegowe.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę