Epilacja laserowa – wiecznie gładka skóra

Home Epilacja laserowa – wiecznie gładka skóra

Epilacja Laserowa

Wiecznie gładka skóra bez maszynek, depilatorów i włosków, bez podrażnień? Epilacja laserowa zapewni Ci efekt, o którym zawsze marzyłaś. Dzięki nam pozbędziesz się zbędnego owłosienia na zawsze! 

Technologia idzie do przodu, a wraz z nią to, co do tej pory wydawało się niemożliwe – bezbolesne i trwałe usuwanie włosów, nawet tych jasnych. W Klinice Czasu Kropla wykorzystujemy najskuteczniejszy na świecie laser diodowy do usuwania włosów o dwukrotnie większej mocy niż inne urządzenia. Przekonaj się, dlaczego epilacja laserowa to zabieg dla Ciebie!

Epilacja laserowa – o zabiegu

Technologia, którą stosujemy w naszej Klinice jest tak skuteczna, ponieważ działa na zasadzie selektywnej fototermolizy. Światło lasera jest dostarczane do skóry i selektywnie absorbowane w mieszku włosowym w celu zniszczenia go. Na tej podstawie działają wszystkie lasery do epilacji, jednak zaawansowana technologia, którą wykorzystujemy w Czasu Kropla robi to o wiele lepiej. Trwale usuwa mieszek włosowy oraz naczynia odżywiające go.

Laser w Czasu Kropla:

  • Jest szybszy – wysoka częstość impulsów i duża powierzchnia zabiegowa sprawiają, że proces trwa zaledwie od kilku sekund do kilku minut.
  • Jest skuteczniejszy – dwukrotnie wyższa moc zapewnia większe ciepło w mieszku włosowym, trwale go uszkadzając i sprawiając, że włosy nie odrastają.
  • Jest bezbolesny – głowica została wyposażona w system chłodzący, dzięki czemu powierzchnia skóry jest utrzymywana na stałym poziomie 5 stopni, więc nie odczuwasz bólu.
 

Epilację laserową najnowszym urządzeniem mogą stosować osoby o każdym typie karnacji i każdym rodzaju włosów, nawet jasnych. Zabieg będzie tak samo skuteczny. Wystarczy 4-5 zabiegów, aby na zawsze pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Przerwa pomiędzy sesjami wynosi 4-6 tygodni (w przypadku pach, bikini, wąsika) lub 8-10 tygodni (zabieg wykonujesz na nogach lub plecach). 

Epilacja laserowa usuwa skutecznie niechciane owłosienie

Najnowsza technologia działa szybko, bezpiecznie i trwale

Wskazania

  • Niechciane owłosienie, wrastające włoski,
  • Zapalenie mieszka włosowego,
  • Delikatna skóra, skłonna do podrażnień po innych metodach depilacji.

Chcesz cieszyć się gładką skórą i poprawić jej kondycję? Szukasz bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów pielęgnujących, nawilżających i przeciwstarzeniowych? Sprawdź pełną ofertę naszej Kliniki – medycyna estetyczna, kosmetologia, laseroterapia, terapie manualne. Połączenie specjalistycznej wiedzy i nowoczesnej technologii dla trwałych i naturalnych efektów. W Klinice Czasu Kropla dobieramy najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta – skuteczne i bezpieczne zabiegi na twarz i zabiegi na ciało Łódź – ul. Żwirki i ul. Dowborczyków. Zapraszamy na konsultację. 

Sprawdź całą ofertę