Ergolift LPG Alliance – endermologia twarzy

Home Ergolift LPG Alliance – endermologia twarzy

Chciałabyś znów mieć gładką i jędrną skórę twarzy, bez ingerencji skalpela? Zagwarantuje Ci to endermologia LPG dostępna w naszym gabinecie w Łodzi. Jest to nowoczesny, bezinwazyjny zabieg, dający efekty liftingu twarzy bez udziału chirurga. Polega na mechanicznym pobudzaniu głęboko umiejscowionych komórek skóry, co powoduje ich regenerację. Dzięki temu skóra twarzy w widoczny sposób ujędrnia się i wygładza, zmarszczki ulegają spłyceniu, a tkanka tłuszczowa redukcji. Nasza oferta obejmuje też inne sposoby na piękną twarz, które znajdziesz w zakładce zabiegi na twarz Łódź.

Endermologia LPG Łódź – skuteczne spowalnianie procesów starzenia

Po 25 roku życia drastycznie spada produkcja kolagenu i elastyny w naszym organizmie i na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki i niedoskonałości. Przestajemy wyglądać młodo, skóra traci sprężystość, pogłębieniu ulegają bruzdy i nasilają się cienie pod oczami. Zabieg Ergolift skutecznie spowalnia proces starzenia się dzięki naturalnemu pobudzaniu skóry “do pracy”.

Co decyduje o tym, że warto skorzystać z innowacyjnej technologii Ergolift LPG Alliance? Metoda ma wiele zalet, a klienci potwierdzają jej skuteczność. Jej główne cechy to:

  • bezinwazyjność,
  • bezpieczeństwo,
  • naturalność,
  • krótki czas trwania zabiegu,
  • trwały efekt.

 

O skuteczności endermologii na twarz świadczy też uzyskany certyfikat FDA, poprzedzony ponad 100 badaniami klinicznymi.
Ergolift LPG, czyli endermologia twarzy to naturalna stymulacja skóry francuskim urządzeniem Endermologie® LPG Alliance wykonywana w naszym gabinecie w Łodzi. Ergolift LPG zwany jest też fitnessem dla skóry twarzy!

Po serii zabiegów Ergolift zapomnisz o zwiotczałej skórze!

Twoja twarz, szyja, dekolt oraz biust będą wyglądać młodo i promiennie.

Endermologia twarzy Łódź – na czym polega zabieg

Dlaczego zabieg endermologii twarzy wykonywany przez nas jest tak skuteczny? Wykonujemy go przy pomocy nowoczesnego francuskiego urządzenia o nazwie Endermologie® LPG Alliance, produkowanego przez globalną markę z 30-letnim doświadczeniem.

W zabiegu Ergolift wykorzystujemy mniejszą głowicę urządzenia – Endermologie® LPG Alliance, która działa na opatentowanej technologii MPF (Motorized Pulsating Flaps). Głowica wyposażona w specjalne klapki delikatnie i rytmicznie zasysa skórę na jej różnych głębokościach. Zabieg można porównać do odprężającego masażu. Dzięki zastosowaniu impulsów o różnej prędkości Ergolift zwiększa produkcję włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego, co poprawia gęstość skóry, zmniejsza zmarszczki, poprawia jej kolor i napięcie.

Zabieg Ergolift trwa od 15 do 40 minut w zależności od wybranego programu dostosowanego do potrzeb skóry. Kosmetolog steruje sprzętem komputerowo. Urządzenie pozwala także na wykonywanie zdjęć poddawanych endermoliftowi twarzy obszarów, co daje dokładną kontrolę trybu leczenia. Aby uzyskać pożądane efekty, zalecamy wykonanie serii od 8 do 12 zabiegów.

Endermologia na twarz, którą wykonujemy w Łodzi, to zabieg niezwykle przyjemny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych – skóra może być delikatnie zaczerwieniona zaraz po zabiegu, co może utrzymywać się maksymalnie do godziny.

Ogromnym atutem Ergolift urządzeniem Alliance jest możliwość wykonania drenażu limfatycznego, a także zabiegu endermopuncture, który w niesamowity sposób pobudza punkty energetyczne na skórze.

Endermologia Alliance na twarz to jeden z najskuteczniejszych wykonywanych przez nas zabiegów. Oprócz niej w ofercie mamy m.in. Dermapen 4.0, mezoterapia igłowa Hydro Deluxe, Pollogen LEGEND, Profhilo, Hifu 4D. Pełną listę naszych zabiegów i terapii znajdziesz znajdziesz na naszej stronie – medycyna estetyczna Łódź.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę