Moc fali ultradźwiękowej i radiowej

Home Fala ultradźwiękowa i radiowa – agent do misji specjalnych

Agent do zadań specjalnych

Zaawansowana platforma zabiegowa przeznaczona do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało. Skuteczność zabiegu jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz.

Kształtowanie ciała i twarzy

Dzięki działaniu fali ultradźwiękowej i radiowej pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha, a także likwiduje skutecznie problem „drugiego podbródka”.

Redukcja cellulitu

Cellulit to problem, który dręczy wiele kobiet, a oferowane na rynku kosmetyki, zabiegi, rekomendowane diety, w większości przypadku nie dają oczekiwanych rezultatów. Zabieg z wykorzystaniem technologii fal ultradźwiękowych i radiowych to klinicznie sprawdzone rozwiązanie, które skutecznie redukuje cellulit.

Ujędrnianie i odmładzanie skóry

Z wiekiem konsystencja i witalność skóry ustępuje miejsca pierwszym oznakom starzenia – zmarszczkom i zwiotczeniu skóry. Platforma zabiegowa wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej, a także poprawia ogólny koloryt skóry.

Agent do misji specjalnych - fala ultradźwiękowa i fala radiowa

Zaawansowana platforma zabiegowa

Sprawdź całą ofertę