Forlled – japońskie kosmeceutyki

Home Forlled – japońskie kosmeceutyki

Forlle’d - japońskie kosmeceutyki z patentem na młodość.

Forlle’d to luksusowa linia japońskich kosmeceutyków z rewolucyjnym rozwiązaniem przeciwstarzeniowym, które zdobyło Nagrodę Nobla!

Zaskakujące rezultaty odmładzające, potwierdzone badaniami efektywnościowymi, to zasługa użycia najbardziej zaawansowanych technologii i wyjątkowej, niskocząsteczkowej formuły.

Sekret Forlle’d

Działanie kosmeceutyków Forlle’d oraz zabiegów profesjonalnych opiera się o zestaw składników o mikroskopijnych cząsteczkach. Są one tak małe, że przenikają aż do skóry właściwej, silnie ją nawilżając i regenerując na poziomie komórkowym. W produktach Forlle’d znajdują się dwa innowacyjne składniki niskocząsteczkowe: 

  1. Hyalogy™ – opatentowany przez Forlle’d niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który śmiało można nazwać iniekcją w słoiczku. Dotychczas, aby dostarczyć go do głębokich warstw skóry, konieczne były zabiegi medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy o większych cząsteczkach nie miał szans przeniknąć przez barierę skóry. Naukowcy Forlle’d stworzyli mikroskopijne cząsteczki, które to robią – działają od wewnątrz, przebudowując skórę, przywracając jej nawilżenie i jędrność. 
  2. Niskocząsteczkowa jonizowana platyna – jest najskuteczniejszym znanym antyoksydantem, który chroni skórę przed fotostarzeniem i zapobiega zmianom towarzyszącym starzeniu się skóry. To dzięki niej kosmeceutyki Forlle’d tak skutecznie przeciwdziałają przebarwieniom, zmarszczkom i utracie jędrności.
 

Ponadto w produktach Forlle’d znajdują się takie składniki jak: niskocząsteczkowe ceramidy utrzymujące nawilżenie skóry, białko błony jaja kurzego przyspieszające jej regenerację, bioaktywne peptydy wygładzające zmarszczki czy stabilna forma witaminy C, która rozjaśnia cerę i zapewnia jej zdrowy koloryt.

Działanie kosmeceutyków Forlle’d w zabiegach profesjonalnych oraz do użytku domowego:

Kosmeceutyki Forlle’d do użytku domowego oraz zabiegi profesjonalne są dostępne w Polsce - znajdziesz je w naszym gabinecie.

W naszym gabinecie zostały skomponowane na potrzeby naszych pacjentów następujące zabiegi oparte o markę Forlle’d:

Sprawdź całą ofertę