HIFU 4D

Home HIFU 4D

Hifu 4D - nieinwazyjny i skuteczny lifting twarzy i ciała

Zabieg oparty o technologię HIFU 4D to jeden z najskuteczniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dlaczego? Ponieważ szybko i trwale odmładza skórę, poprawia jej elastyczność i gęstość, zapewniając ujędrnienie i wymodelowanie nie tylko twarzy, ale całego ciała. Wszystko dzięki działaniu skupionej wiązki fali dźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Generowane w ten sposób ciepło wywołuje mikro poparzenia wewnątrz tkanek, prowadząc do intensywnych procesów odbudowy i regeneracji stymulowanych przez uszkodzenia. Fale ultradźwiękowe docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu warstwa naskórkowa nie zostaje naruszona. Skóra pozostaje napięta, zmarszczki zniwelowane, skorygowany kontur i przywrócona objętość twarzy. Twoja skóra będzie wyraźnie odmłodzona, pozbędziesz się tzw. chomików, zapomnisz o podwójnym podbródku. Nie potrzebujesz inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, by zachować młody wygląd. Wystarczy działanie HIFU 4D – jeden zabieg, trwałe efekty. Poznaj moc ultradźwięków.

Technologia HIFU 4D emituje aż 12 linii fal ultradźwiękowych przy jednym przyłożeniu urządzenia do skóry, dzięki czemu działanie jest jeszcze skuteczniejsze. Głowica zapewnia dotarcie do problematycznych i trudno dostępnych partii ciała. Naturalny efekt bez okresu rekonwalescencji. 

Efekty

 • Poprawa elastyczności i gęstości skóry​
 • Usuwanie drugiego podbródka​
 • Redukcja zmarszczek​
 • Poprawa owalu twarzy​
 • Redukcja tkanki tłuszczowej​
 • Pozbycie się tzw. chomików​

Zabieg HIFU 4D - moc ultradźwięków

Technologia HIFU znana jest w medycynie od 20 lat i z powodzeniem wykorzystywana w leczeniu nowotworów. W medycynie estetycznej tę samą technologię stosuje się do stymulowania procesów odbudowy i regeneracji skóry poprzez kumulowanie fali ultradźwiękowej na odpowiedniej głębokości tkanek. Technologia dociera do wnętrza skóry do warstwy SMAS, powodując natychmiastowe kurczenie się włókien kolagenowych oraz wytworzenie nowych, nie naruszając przy tym powierzchni skóry. Głębokość zabiegu HIFU 4D zależy od obszaru, dlatego ważne aby był on wykonywany przez doświadczonego specjalistę. Procesy odbudowy stymulowane są poprzez mikrouszkodzenia wewnątrz tkanek spowodowane działaniem skoncentrowanej wiązki ultradźwięków. Powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, a jedynie prezentuje efekty procesów zachodzących głębiej. To przede wszystkim efekt zagęszczenia, ujędrnienia i przywrócenia elastyczności, a także pozbycie się tzw. chomików, drugiego podbródka, nadmiernej tkanki tłuszczowej i zwiotczałej skóry. Bezpiecznie i skutecznie. Efekty zabiegu HIFU 4D:

 • odmłodzenie skóry,
 • zarysowanie linii żuchwy,
 • usuwanie drugiego podbródka,
 • ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry,
 • usuwanie zmarszczek.
 

HIFU to prawdziwa rewolucja. Zabiegi na twarz bez użycia skalpela jeszcze nigdy nie były tak skuteczne!

Chcesz odzyskać i utrzymać elastyczność skóry bez przeprowadzania inwazyjnych zabiegów?

HIFU 4D to rozwiązanie dla Ciebie!

HIFU 4D - przebieg zabiegu

Przed zabiegiem HIFU 4D na skórę aplikowany jest żel, a następnie na wybrane miejsce emitowane są fale ultradźwiękowe przy użyciu specjalistycznego urządzenia oraz odpowiednio dopasowanych końcówek, które działają na różnej głębokości. Podczas zabiegu mogą być odczuwalne lekkie ukłucia oraz ciepło. Poprawę kondycji skóry zauważymy już po pierwszym zabiegu. Pełen proces regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu trwa do 90 dni, więc pożądane efekty pojawiać się będą stopniowo. Ilość zabiegów i ich intensywność oceniamy indywidualnie, dobierając odpowiednie działanie dla problemów Twojej skóry.

Przywróć skórze swojej twarzy młody i promienny wygląd – sprawdź zabieg HIFU 4D w naszej klinice

Wskazania

Przeciwwskazania

Chcesz poprawić kondycję swojej skóry, przywrócić jej elastyczność i zredukować zmarszczki? Szukasz skutecznego sposoby na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, ramion czy pośladków? Sprawdź naszą ofertę zaawansowanych i bezpiecznych zabiegów na twarz i ciało. W Klinice Czasu Kropla dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb: kosmetologia, laseroterapia, modelowanie sylwetki, medycyna estetyczna Łódź – ul. Żwirki i ul. Dowborczyków. Zapraszamy. 

Sprawdź całą ofertę