HIFU

HIFU – moc ultradźwięków. Nieinwazyjny i skuteczny lifting twarzy i ciała.

HIFU to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Dlaczego? Ponieważ szybko i trwale wygładza skórę, poprawia jej elastyczność i gęstość, zapewniając ujędrnienie i wymodelowanie nie tylko twarzy, ale całego ciała. Wszystko dzięki działaniu skupionej wiązki fali dźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która powoduje ruch i tarcie komórek. Generowane w ten sposób ciepło wywołuje mikro poparzenia wewnątrz tkanek, prowadząc do intensywnych procesów odbudowy i regeneracji stymulowanych przez uszkodzenia. Fale ultradźwiękowe docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu warstwa naskórkowa nie zostaje naruszona. Skóra pozostaje napięta, zmarszczki zniwelowane, skorygowany kontur i przywrócona objętość twarzy. Nie potrzebujesz inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, by zachować młody wygląd i pozbyć się skutków utraty elastyczności skóry. Wystarczy działanie HIFU – jeden zabieg, trwałe efekty.

Efekty

Poprawa elastyczności
i gęstości skóry

Usuwanie drugiego podbródka

Redukcja zmarszczek

Poprawa owalu twarzy

Redukcja tkanki tłuszczowej

Pozbycie się tzw. chomików

Chcesz odzyskać i utrzymać elastyczność skóry bez przeprowadzania inwazyjnych zabiegów?

HIFU to rozwiązanie dla Ciebie!

O zabiegu

Technologia HIFU znana jest w medycynie od 20 lat i z powodzeniem wykorzystywana w leczeniu nowotworów. W medycynie estetycznej tę samą technologię stosuje się do stymulowania procesów odbudowy i regeneracji skóry poprzez kumulowanie fali ultradźwiękowej na odpowiedniej głębokości tkanek. Głębokość zabiegu zależy od miejsca, dlatego ważne aby był on wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Lekarz przykłada urządzenie emitujące fale do wybranej partii ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia i regeneracji. Procesy odbudowy stymulowane są poprzez mikro uszkodzenia wewnątrz tkanek, spowodowane działaniem skoncentrowanej wiązki ultradźwięków. Powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, a jedynie prezentuje efekty procesów zachodzących głębiej. To przede wszystkim efekt ujędrnienia i przywrócenia elastyczności, dzięki czemu pozbywamy się tzw. chomików, drugiego podbródka, nadmiernej tkanki tłuszczowej i zwiotczałej skóry. Bezpiecznie i skutecznie.

Przebieg zabiegu:
Przed zabiegiem skóra smarowana jest żelem, a następnie na wybrane miejsce emitowane są fale ultradźwiękowe przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Podczas zabiegu mogą być odczuwalne lekkie ukłucia. Poprawę kondycji skóry zauważymy już po pierwszym zabiegu. Pełen proces regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu trwa do 90 dni, więc pożądane efekty pojawiać się będą stopniowo. Ilość zabiegów i ich intensywność oceniamy indywidualnie, dobierając odpowiednie działanie dla problemów Twojej skóry.

Wskazania

 • utrata elastyczności skóry
 • nadmierna tkanka tłuszczowa okolic brzucha, talii, pośladków, ramion
 • opadające policzki i owal twarzy
 • podwójny podbródek
 • zmarszczki
 • wiotka skóra twarzy i ciała
 • wyszczuplenie i ujędrnienie wewnętrznej partii ud oraz okolicy kolan
 • pozbycie się boczków

Przeciwwskazania

 • stan zapalny i zmiany skórne w obszarze wykonywania zabiegu
 • opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu
 • ciąża, karmienie piersią
 • choroba nowotworowa

Sprawdź całą ofertę

Śledź nas na social media