HIFU

Home HIFU

HIFU 4D możesz wykonać w naszym gabinecie w Łodzi. Zabieg ten cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Ze względu na swoją efektywność nazywany jest liftingiem bez skalpela. Jeśli więc chcesz poprawić wygląd swojej skóry, pozbyć się oznak starzenia, poprawić owal twarzy i wyglądać pięknie każdego dnia, poznaj zabieg HIFU 4D. Jego świetne rezultaty sprawią, że Twoja skóra będzie wyraźnie odmłodzona, odzyskasz dawny owal twarzy, pozbędziesz się tzw. chomików, zapomnisz o podwójnym podbródku.

Hifu Łódź - nieinwazyjny i skuteczny lifting twarzy i ciała

Zabieg HIFU 4D, który wykonujemy w naszym gabinecie w Łodzi, to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Dlaczego? Ponieważ szybko i trwale odmładza skórę, poprawia jej elastyczność i gęstość, zapewniając ujędrnienie i wymodelowanie nie tylko twarzy, ale całego ciała. Wszystko dzięki działaniu skupionej wiązki fali dźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Generowane w ten sposób ciepło wywołuje mikro poparzenia wewnątrz tkanek, prowadząc do intensywnych procesów odbudowy i regeneracji stymulowanych przez uszkodzenia. Fale ultradźwiękowe docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu warstwa naskórkowa nie zostaje naruszona. Skóra pozostaje napięta, zmarszczki zniwelowane, skorygowany kontur i przywrócona objętość twarzy. Dzięki zabiegowi pozbywamy się podwójnego podbródka. Nie potrzebujesz inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, by zachować młody wygląd. Wystarczy działanie HIFU – jeden zabieg, trwałe efekty.​

Ogromną zaletą zabiegu jest naturalny efekt – bez efektu ,,maski”, a także brak okresu rekonwalescencji.  

HIFU 4D z głowicą RADAR pozwala nam na opracowanie obszarów problematycznych, trudno dostępnych.

Efekty

Poprawa elastyczności
i gęstości skóry

Usuwanie drugiego podbródka

Redukcja zmarszczek

Poprawa owalu twarzy

Redukcja tkanki tłuszczowej

Pozbycie się tzw. chomików

O zabiegu HIFU 4D 

Technologia HIFU znana jest w medycynie od 20 lat i z powodzeniem wykorzystywana w leczeniu nowotworów. W medycynie estetycznej tę samą technologię stosuje się do stymulowania procesów odbudowy i regeneracji skóry poprzez kumulowanie fali ultradźwiękowej na odpowiedniej głębokości tkanek. Technologia dociera do wnętrza skóry do warstwy SMAS, powodując natychmiastowe kurczenie się włókien kolagenowych oraz wytworzenie nowych, nie naruszając przy tym powierzchni skóry. Głębokość zabiegu HIFU 4D zależy od miejsca, dlatego ważne aby był on wykonywany przez doświadczonego specjalistę. Procesy odbudowy stymulowane są poprzez mikrouszkodzenia wewnątrz tkanek, spowodowane działaniem skoncentrowanej wiązki ultradźwięków. Powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, a jedynie prezentuje efekty procesów zachodzących głębiej. To przede wszystkim efekt zagęszczenia, ujędrnienia i przywrócenia elastyczności, a także pozbycie się tzw. chomików, drugiego podbródka, nadmiernej tkanki tłuszczowej i zwiotczałej skóry. Bezpiecznie i skutecznie.​ Zabieg HIFU 4D, który wykonujemy w naszym gabinecie w Łodzi, daje więc takie rezultaty jak między innymi:
  • odmłodzenie skóry,
  • zarysowanie linii żuchwy,
  • usuwanie drugiego podbródka,
  • ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry,
  • usuwanie zmarszczek.
HIFU to prawdziwa rewolucja. Zabiegi na twarz bez użycia skalpela jeszcze nigdy nie były tak skuteczne!

Chcesz odzyskać i utrzymać elastyczność skóry bez przeprowadzania inwazyjnych zabiegów?

HIFU to rozwiązanie dla Ciebie!

Przebieg zabiegu HIFU 4D w naszym gabinecie w Łodzi

Przed zabiegiem HIFU 4D na skórę aplikowany jest żel, a następnie na wybrane miejsce emitowane są fale ultradźwiękowe przy użyciu specjalistycznego urządzenia oraz odpowiednio dopasowanych końcówek, które działają na różnej głębokości. Podczas zabiegu mogą być odczuwalne lekkie ukłucia oraz ciepło. Poprawę kondycji skóry zauważymy już po pierwszym zabiegu. Pełen proces regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu trwa do 90 dni, więc pożądane efekty pojawiać się będą stopniowo. Ilość zabiegów i ich intensywność oceniamy indywidualnie, dobierając odpowiednie działanie dla problemów Twojej skóry.​

Jeśli więc chcesz przywrócić skórze swojej twarzy młody i promienny wygląd, zapraszamy na zabieg HIFU do naszego gabinetu. Jego efekty sprawią, że będziesz czuć się i wyglądać pięknie każdego dnia. Medycyna estetyczna w Łodzi w gabinecie Czasu Kropla to Twój sposób na zatrzymanie oznak starzenia. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się już dziś! Nasi specjaliści doradzą Ci odpowiedni dla Twojej skóry zabieg oraz to, jak często powinnaś go wykonywać – tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Wskazania

Przeciwwskazania

Sprawdź całą ofertę