Home Kriolipoliza

Kriolipoliza - wymrażanie tkanki tłuszczowej

Walczysz z nadmierną tkanką tłuszczową w okolicach brzucha, podbródka, ramion, bryczesów czy nad kolanami? Ćwiczenia i dieta nie przynoszą efektów? Odpowiedzią jest zaawansowana technologia Serround 360 st. Cooling, dzięki której w naturalny sposób pozbędziesz się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej problematycznych obszarów.

Kriolipoliza wychładza tkankę tłuszczową z dowolnego obszaru ciała jak podbródek, brzuch, boczki, ramiona, linia biustu, pachy, uda czy kolana. Szeroki wybór aplikatorów pozwala uzyskać maksymalne rezultaty na dowolnym obszarze ciała. Bezpiecznie, bezboleśnie i bez okresu rekonwalescencji. Sprawdź nowy wymiar modelowania sylwetki.

Na czym polega kriolipoliza?

Zastosowanie unikalnej technologii przy użyciu aplikatora wyposażonego w technologię chłodzenia 360 stopni pozwala zamrozić podskórną tkankę tłuszczową bez uszkadzania przyległych nerwów i tkanek. Skrystalizowana tkanka tłuszczowa obumiera i zostaje w naturalny sposób wydalona z organizmu.

Efekty

  • likwidacja podwójnego podbródka
  • redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu i boczkach
  • wysmuklenie ramion i linii biustu
  • usunięcie tkanki tłuszczowej z okolic pach, ud i kolan
Czasu Kropla

Kriolipoliza w klinice Czasu Kropla

W klinice Czasu Kropla przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy dla maksymalnych efektów. Zgodnie z naszą filozofią holistycznego podejścia do piękna po konsultacji z kosmetologiem dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania także z zakresu dietetyki i zabiegów na ciało i twarz.

Modelowanie sylwetki bez ograniczeń

Kriolipoliza - zamroź problem nadmiernej tkanki tłuszczowej

Sprawdź całą ofertę