Kwas hialuronowy

Home Kwas hialuronowy

Kwas Hialuronowy Łódź - wygładzanie zmarszczek i nawilżanie skóry

Zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego usieciowanego, tzw. wypełniacza, w Łodzi w naszym gabinecie wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Dokładnie badamy problem oraz proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Dzięki temu nasze pacjentki mogą cieszyć się naturalnymi efektami, zgodnymi z ich oczekiwaniami. Kwas hialuronowy na odbudowę objętości twarzy, wypełnienie doliny łez, kształtowanie owalu twarzy czy też wypełnianie zmarszczek to zabieg, którego szukałaś. Przekonaj się, jak świetne rezultaty może przynieść!

Efekty

Likwidacja zmarszczek

Nawilżenie skóry

Ujędrnienie skóry

Uwypuklenie kości policzkowych

Korekta owalu twarzy i nosa

Likwidacja doliny łez

Usunięcie zmarszczek, odbudowa objętości twarzy i nawilżanie skóry – wypełnienie za pomocą kwasu hialuronowego w Łodzi

Kwas hialuronowy to naturalna substancja obecna w organizmie człowieka. W medycynie estetycznej jest używany w postaci przejrzystych, bezpiecznych wypełniaczy żelowych. Kwas hialuronowy wygładza zmarszczki, nawilża skórę, przywraca objętość twarzy, poprawia jej rysy, a także modeluje jej owal.​

Decydując się na wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w naszym gabinecie, stawiasz na niezwykłe umiejętności naszych lekarzy. Zadbamy o to, by wykonany zabieg sprawił, że pozbędziesz się oznak starzenia w taki sposób, aby efekt był w pełni naturalny. Twoje oczekiwania są dla nas najważniejszą wskazówką, dlatego zawsze przeprowadzamy konsultację, podczas której diagnozujemy problem, doradzamy najlepsze preparaty i omawiamy oczekiwane wyniki.​ Korekcja owalu twarzy, czy usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym może przynieść pożądane efekty, tylko gdy zabieg zostanie poprawnie wykonany. Dlatego też warto, zdecydować się na sprawdzonych specjalistów. 

Medycyna estetyczna w Łodzi w naszym gabinecie to zabiegi bezpieczne i profesjonalnie przeprowadzane. Poznaj ofertę naszych usług i zapisz się już dziś! Zabiegi na twarz oraz ciało pomogą Ci przywrócić piękny wygląd Twojej skóry i świetne samopoczucie każdego dnia. Zapraszamy!

Pozbędziesz się oznak starzenia!

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego.

O zabiegu

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego wstrzykuje się do skóry cienką igłą bądź za pomocą kaniuli. Zabieg może być ukierunkowany na drobne zmarszczki np. zmarszczki na czole, czy też głębokie linie na dowolnej części twarzy. Oprócz wypełnienia bruzd i dodania objętości twarzy, kwas hialuronowy będzie również pobudzał produkcję kolagenu i nawilżał skórę od wewnątrz.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ przed przystąpieniem do niego znieczulamy skórę kremem znieczulającym. Niektóre wypełniacze zawierają także miejscowy środek znieczulający. ​Korekcja owalu twarzy czy usuwanie niechcianych zmarszczek oraz odbudowa objętości twarzy będą uzyskane bez skalpela i bólu!

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę