Laser Primelase HR – wiecznie gładka skóra

Home Laser Primelase HR – wiecznie gładka skóra

Depilacja Laserowa Łódź

Wiecznie gładka skóra bez maszynek, depilatorów i włosków, bez podrażnień? Epilacja laserowa w klinice Czasu Kropla w Łodzi zapewni Ci skórę, o której zawsze marzyłaś. Dzięki nam pozbędziesz się zbędnego owłosienia na zawsze! 

Technologia idzie do przodu, a wraz z nią to, co do tej pory wydawało się niemożliwe – bezbolesne i trwałe usuwanie włosów, nawet tych jasnych. Primelase HR to najskuteczniejszy na świecie laser diodowy do usuwania włosów o dwukrotnie większej mocy niż inne urządzenia. Przekonaj się, dlaczego epilacja laserowa to zabieg dla Ciebie!

Epilacja laserowa w klinice Czasu Kropla w Łodzi – o zabiegu

Primelase HR działa na zasadzie selektywnej fototermolizy. Światło lasera jest dostarczane do skóry i selektywnie absorbowane w mieszku włosowym w celu zniszczenia go. Na tej podstawie działają wszystkie lasery do epilacji, jednak Primelase robi to o wiele lepiej. Trwale usuwa mieszek włosowy oraz naczynia odżywiające go.

Primelase HR:

  • jest szybszy – wysoka częstość impulsów i duża powierzchnia zabiegowa sprawiają, że proces trwa zaledwie od kilku sekund do kilku minut.
  • Jest skuteczniejszy – dwukrotnie wyższa moc zapewnia większe ciepło w mieszku włosowym, trwale go uszkadzając i sprawiając, że włosy nie odrastają.
  • Jest bezbolesny – głowica została wyposażona w system chłodzący, dzięki czemu powierzchnia skóry jest utrzymywana na stałym poziomie 5 stopni, więc nie odczuwasz bólu.
 

Epilację laserową Primelase HR mogą stosować osoby o każdym typie karnacji i każdym rodzaju włosów, nawet jasnych. Zabieg będzie tak samo skuteczny. Wystarczy 4-5 zabiegów, aby na zawsze pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Przerwa pomiędzy sesjami wynosi 4-6 tygodni (w przypadku pach, bikini, wąsika) lub 8-10 tygodni (zabieg wykonujesz na nogach lub plecach). 

Laser Primelase HR usuwa skutecznie niechciane owłosienie

Działa szybko, bezpiecznie, trwale

Wskazania do epilacji laserowej

Przeciwwskazania do epilacji laserowej

Zalecenia po zabiegu

Medycyna estetyczna w Łodzi w gabinecie Czasu Kropla umożliwia zatrzymanie procesów starzenia i poprawę wyglądu skóry. Zapraszamy do zapisywania się na zabiegi na twarz oraz na zabiegi na ciało wykonywane klientkom z Łodzi i okolicznych miast. Zaufaj wykwalifikowanym specjalistom, którzy najlepiej zadbają o Ciebie i Twój wygląd.

Sprawdź całą ofertę