Home Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Clear Lift – laserowe usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Twój tatuaż przestał Ci się podobać? Chcesz zrobić nowy? A może tatuaż staje się coraz mniej wyrazisty i chcesz się go pozbyć? Tatuaż i makijaż permanentny nie są już ozdobami na całe życie – teraz można je łatwo usunąć dzięki zabiegom laserowym. Z pomocą urządzenia Clear Lift sprawimy, że Twój tatuaż zniknie bez śladu. Nieważne, czy jest czarny, czy różnobarwny. 

Clear Lift poradzi sobie nawet z silnie napigmentowanym tatuażem. A wszystko w 100% bezpiecznie i bez ryzyka uszkodzenia skóry.

O zabiegu laserowego usuwania tatuaży

Clear Lift to wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG 1064 nmi 532 nm, który emituje ultrakrótki impuls (nanosekundy), który jest selektywnie pochłaniany przez barwnik tatuażu podobnie jak przez melaninę. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Uzyskana w ten sposób niezwykle wysoka gęstość energii pozwala na fizyczne rozbicie cząstek barwnika na elementy tak małe, że możliwe jest ich usunięcie drogą fagocytozy.

Jeżeli chcesz pozbyć się tatuażu licz na to, że tatuażysta za bardzo się nie postarał. Tatuaże amatorskie wymagają zwykle około 4-5 zabiegów. Profesjonalne tatuaże, które cechuje zazwyczaj duża gęstość i silne pigmenty wymagają okoli 6-8 zabiegów.

Odstęp między zabiegami powinien wynosić 8-10 tygodni. Podczas tej przerwy rozbite drobinki barwnika są wchłaniane przez organizm, co uwidacznia się stopniowym rozjaśnieniem tatuażu.

Clear Lift poradzi sobie z usunięciem nawet silnie napigmentowanego tatuażu.
Zapraszamy do gabinetu Czasu Kropla w Łodzi

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę