Masaż Kobido

Home Masaż Kobido

Masaż Kobido Łódź

W naszych gabinetach proponujemy masaż Kobido klientkom z Łodzi i okolicznych miast, które są zainteresowane niechirurgicznym liftingiem twarzy. Wiesz, w czym tkwi sekret młodej skóry Azjatek? Mimo upływu lat, ich cera zawsze wygląda świeżo i gładko. Azjatki kładą szczególną uwagę na pielęgnację skóry, a jej nieodzownym elementem jest masaż twarzy. Specjalne techniki manualne sprawiają, że można osiągnąć efekt liftingu naturalnie!

Tak działa Masaż Kobido – Japoński lifting – najbardziej zaawansowana forma masażu twarzy. Połączenie przyjemnego masażu twarzy z odpowiednimi technikami sprawią, że skóra zyska wiele korzyści. Ten rodzaj masażu działa prozdrowotnie, ponieważ wpływa także na głębsze warstwy skóry. Regularnie wykonywany masaż KOBIDO stanowi doskonałą profilaktykę starzenia się skóry. 

NIECHIRURGICZNE, SKUTECZNE, NATURALNE ODMŁODZENIE?

Masaż Kobido - Japoński lifting.

Efekty

Naturalny lifting twarzy

Odżywienie skóry

Redukcja zmarszczek

Poprawa napięcia i elastyczności skóry

Redukcja napięć mięśniowych

Relaks i odprężenie

Stymulacja skóry do szybkiej odnowy

Łagodzenie bruksizmu

Poprawa wzroku

Zmniejszenie migren

O zabiegu

Masaż Kobido to dokonała forma relaksacji, która dodatkowo zmniejsza widoczność zmarszczek, poprawia napięcie skóry i dodaje endorfin. To wyjątkowa kombinacja koncepcji medycznych i technik manualnych, która uaktywnia nerwy twarzy, działa na mięśnie, powięź i intensywnie stymuluje skórę. Naturalnie więc zapobiega zmianie proporcji twarzy, spowodowanej utratą jędrności i osłabieniem mięśni. Masaż Kobido odpowiada zarówno potrzebom młodej skóry, jak i skóry z zaawansowanymi oznakami starzenia.​

Sesję masażu rozpoczynamy od delikatnych ruchów, które przeniosą Cię w krainę błogiego relaksu. Następnie terapeuta przechodzi do bardziej zdecydowanych ruchów, które niwelują napięcia mięśniowe i pobudzają głębokie warstwy skóry. Masaż Kobido jest stworzony dla osób, które szukają naturalnych metod poprawy wyglądu twarzy. Jeśli jesteś jedną z nich, a do tego marzysz o chwili kojącego relaksu, umów się na wizytę jeszcze dziś! ​

Medycyna estetyczna w Łodzi i w innych miastach staje się coraz bardziej dostępna. Zarówno zabiegi inwazyjne, jak i te mniej inwazyjny pomagają zachować młodszy wygląd. Poprawiają jakość skóry czy niwelują niedoskonałości. Jeśli interesują Cię terapie manualne w Łodzi lub spersonalizowane programy, to zapraszamy do kontaktu, a dobierzemy najodpowiedniejszy zabieg.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę