Mezoterapia igłowa Hydro Deluxe

Home Mezoterapia igłowa Hydro Deluxe

Mezoterapia igłowa Hydro Delux Łódź

Interesuje Cię mezoterapia igłowa Hydro Deluxe? A może już masz ten popularny zabieg za sobą? Mezoterapia igłowa cieszy się niesłabnącą popularnością z prostego powodu – przynosi wspaniałe efekty. Gwarantuje dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry. Jednak zabieg trzeba często powtarzać, by to utrzymać. Jeśli chcesz pozbyć się problemu przesuszonej, wiotkiej skóry i zmarszczek, a przy tym cieszyć się efektami przez naprawdę długi czas, pokochasz nową mezoterapię igłową Hydro Deluxe!
Zapewni Ci to unikalny skład preparatu, który opracowano z myślą o tych, którym zależy na głębokiej i bezpiecznej regeneracji skóry. Mezoterapia igłowa Hydro Deluxe dostępna jest w naszej Klinice Medycyny Estetycznej w Łodzi dla wszystkich pacjentów – zapraszamy.

Efekty

Zwiększenie elastyczności i gęstości skóry

Redukcja drobnych zmarszczek

Głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

Rozświetlenie skóry

Odmłodzenie skóry dłoni

Silna regeneracja skóry

O zabiegu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na miejscowym wprowadzeniu preparatu Hydro Deluxe w głąb skóry za pomocą cienkiej igły. Dzięki zastosowaniu znieczulenia jest on bezbolesny. Tym, co wyróżnia Hydro Deluxe, są substancje odżywcze, skomponowane tak, aby pomóc skórze na trzech poziomach. Po pierwsze, nieusieciowany kwas hialuronowy o wysokim stężeniu silnie nawilża skórę. Po drugie, hydroksyapatytwapnia stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny, dodatkowo wydłużając działanie zabiegu. Wreszcie aminokwasy: glicyna i L-prolina gwarantują jędrność skóry. Z takim składem możesz być pewna, że mezoterapia igłowa na długo zadba o Twoją skórę twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni.

Mezoterapia igłowa Hydro Deluxe daje efekty, które zobaczysz już po pierwszym zabiegu, ale seria (3-4 zabiegi w odstępie 3 tygodni) gwarantuje, że Twoja skóra odzyska zdrowy wygląd na długi czas. Będzie przyjemnie nawilżona, wyraźnie jędrniejsza i nabierze pięknego kolorytu. Zauważysz też, że zmarszczki się spłyciły.

Mezoterapia igłowa Hydro Deluxe​

Regeneracja skóry, redukcja zmarszczek.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę