Mezoterapia igłowa

Home Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Łódź

Twoja skóra jest ziemista, sucha i ma przebarwienia od działania słońca? Mezoterapia igłowa wykonywana w naszym gabinecie w Łodzi przywróci jej zdrowy wygląd. To zabieg polegający na wstrzykiwaniu odpowiednio dobranego koktajlu składników bezpośrednio pod skórę, powodujący efektywne odżywienie i nawilżenie skóry. W efekcie skóra jest rewitalizowana. Mezoterapię można stosować na całe ciało dla poprawy napięcia skóry i niwelowania cellulitu. Ma też zastosowanie w terapii wypadania włosów, powodując stymulację ich wzrostu i poprawę kondycji.

 

Regeneracja skóry substancjami aktywnymi 

Mezoterapia igłowa twarzy to zabieg regeneracji skóry przy użyciu specjalnie dobranej mieszanki substancji aktywnych, które docierają do głębokich warstw skóry. Dzięki uzupełnieniu niedoborów minerałów i witamin skóra twarzy staje się odżywiona. Stymulując komórki do produkcji włókien kolagenowych i wspomagając mikrokrążenie, zwiększa napięcie skóry. Wzmocnienie naskórka redukuje zasinienia pod oczami, a twarz staje się rozjaśniona i odmłodzona. 

Ta popularna metoda zagwarantuje Ci poprawę stanu skóry w zakresie:

 • odżywienia i odmłodzenia cery,
 • redukcji zmarszczek,
 • terapii anty-aging,
 • redukcji cellulitu,
 • leczenia miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej,
 • nadmiernego wypadania włosów.

Mezoterapia igłowa preparatem Neauvia Hydro Deluxe

Specjalistyczny preparat Neauvia Hydro Deluxe jest najczęściej stosowany podczas wykonywania zabiegów w naszym gabinecie w Łodzi. Charakteryzuje się wysokim stężeniem nieusieciowanego kwasu hialuronowego (18 mg/ml) z dodatkiem 0,01% hydroksyapatytu wapnia, a także glicyny i l-proliny. Taki unikalny skład gwarantuje długotrwały efekt nawilżenia skóry. Przez długi czas po zabiegu następuje też stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, odnawiających skórę. Produkty do mezoterapii igłowej z serii Neauvia Hydro Deluxe, dzięki zaawansowanemu technologicznie procesowi produkcji, mają wysoki poziom tolerancji i bezpieczeństwa dla pacjentów. Można je stosować do wstrzykiwania do wielu części ciała i wskazań terapeutycznych.

Zaletami preparatów z linii Neauvia są:

 • duże stężenie kwasu hialuronowego wydłużające okres działania,
 • biokompatybilność gwarantująca bezpieczne stosowanie,
 • zdolność głębokiego nawilżenia skóry,
 • zdolność stymulacji produkcji elastyny i kolagenu,
 • redukcja niewielkich zmarszczek. 

Pozostałe preparaty, na których wykonujemy zabiegi mezoterapii igłowej w Łodzi to:

 • Filogra NCTF 135
 • Cytocare
 • Stretchcare
 • Saypha Croma

Efekty

Widoczna regeneracja i odmłodzenie skóry

Redukcja nawet głębokich zmarszczek

Głębokie nawilżenie

Promienny wygląd skóry

Zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej

Przywrócenie napięcia i elastyczności skóry

Mezoterapia igłowa w Łodzi – cel zabiegu

Zabieg mezoterapii twarzy stosowany jest w celu opóźnienia procesów starzenia się skóry, poprawy jej kondycji, odżywienia, nawilżenia oraz regeneracji skóry. Polega na wstrzykiwaniu w głąb indywidualnie dobranego koktajlu na głębokość 2-3 mm za pomocą mikronakłuć. Efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu. Systematyczne korzystanie z zabiegów mezoterapii zapewni Twojej skórze odpowiednie nawilżenie, poprawę kolorytu i jędrności. To zabieg, który sprawi, że będziesz wyglądać młodo przez długie lata.​ 

Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie w Łodzi nadzoruje lekarz medycyny estetycznej, który bierze pod uwagę cel zabiegu, potrzeby pacjenta i stan skóry. Na bazie tych danych dobiera odpowiedni rodzaj i stężenie substancji czynnej, używanej do wstrzykiwania. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych efektów zabiegu oraz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa jego wykonania. Mezoterapia igłowa stosowana jest nie tylko na skórę twarzy, ale także na powieki, szyję i dekolt, skórę głowy oraz inne partie ciała.​

Nasz gabinet świadczy również inne usługi poprawiające i odmładzające wygląd. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie medycyna estetyczna Łodź. Jeśli interesuje Cię tylko poprawa wyglądu twarzy, sprawdź zakładkę zabiegi na twarz Łódź. Zapraszamy!

Mezoterapia igłowa - efekty po pierwszym zabiegu!

Regeneracja skóry, redukcja głębokich zmarszczek.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę