Mezoterapia kolagenowa

Home Mezoterapia kolagenowa

Naturalna forma wykorzystania kolagenu w medycynie estetycznej.

Mezoterapia kolagenowa specjalistycznym preparatem to najbardziej zaawansowana, a jednocześnie naturalna forma wykorzystania kolagenu w medycynie estetycznej. Kolagen – główny składnik młodości – sprawi, że na długie lata zatrzymasz świeży, zdrowy wygląd skóry. Wyobraź sobie, że Twoja cera z dnia na dzień staje się aksamitnie gładka. Niechciane bruzdy przestają być widoczne. Skóra odzyskuje elastyczność.

Efekty

Zwiększenie objętości warg

Przyspieszenie regeneracji tkanek

Redukcja blizn i rozstępów

Redukcja zmarszczek

Poprawa nawilżenia skóry

Wyrównanie kolorytu skóry

Lifting twarzy

O zabiegu

Zabieg stosuje się profilaktycznie po 25 roku życia w celu spowolnienia procesu starzenia. Przeznaczony jest dla skóry wiotkiej, cienkiej, pozbawionej napięcia, z drobnymi zmarszczkami. Głównym składnikiem preparatu jest kolagen typu I, który został wyprodukowany tak, aby zachować dokładną strukturę biochemiczną i trójwymiarową jak ta w naszym organizmie. Dzięki temu nie ma ryzyka pojawienia się skutków ubocznych czy reakcji alergicznych. Ponadto działa naturalnie, stymulując organizm do produkcji własnych składników strukturalnych.

Po pierwszym zabiegu zauważysz znaczną różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Dla uzyskania trwałych efektów zalecamy wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Rezultaty utrzymują się zazwyczaj przez okres 12–18 miesięcy.

Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem znieczulającym, więc leczenie odbywa się bezboleśnie. Preparat jest wstrzykiwany serią mikronakłuć za pomocą cienkiej igły. Od razu po zbiegu możesz wrócić do codziennej aktywności. Skóra może być lekko zaczerwieniona do 3 dni.

Mezoterapia kolagenowa przerośnie Twoje oczekiwania

To nie magia, to siła odpowiednio dobranych składników dla Twojej skóry!

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę