Mezoterapia okolic oczu

Home Mezoterapia okolic oczu

Odbudowa skóry w naturalny i nieinwazyjny sposób.

Cienie i worki pod oczami sprawiają, że ciągle wyglądasz na zmęczoną? Nie pomagają żadne kremy ani korektory? Wiemy, jak trudno uporać się z problematycznymi okolicami delikatnej skóry wokół oczu. Na szczęście znamy rozwiązania. Mezoterapia preparatem Light Eyes Ultra nie tylko usuwa cienie, opuchliznę i zmarszczki pod oczami, ale również dogłębnie odżywia skórę. Ten zabieg sprawi, że spojrzeniem olśnisz wszystkich! Przeczytaj, na czym polega jego fenomen.​

Efekty

Likwidacja cieni pod oczami

Redukcja obrzęków

Redukcja zmarszczek wokół oczu

Odżywienie i nawilżenie skóry

Zwiększona elastyczność skóry

O zabiegu

Mezoterapia okolic oczu polega na podawaniu preparatu za pomocą serii mikronakłuć. Skórę znieczulamy miejscowo, przez co zabieg jest bezbolesny.
Delikatna skóra wokół oczu zasługuje na wyjątkowe traktowanie – i tu z pomocą przychodzi Light Eyes Ultra, stworzony do zadań specjalnych. To koktajl będący mieszanką składników, które kocha skóra! Kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda, rozmaryn, witamina C i heksapeptydy – tej kompozycji nie oprą się żadne cienie pod oczami. Ponadto, dzięki poprawie mikrokrążenia i elastyczności skóry, pozbędziesz się problemu z gromadzeniem się płynów wokół oczu.
Już po pierwszym zabiegu zobaczysz w lustrze swoje inne spojrzenie! Dlatego Light Eyes Ultra jest tak lubiany przez pacjentów. Działa szybko, a zarazem delikatnie i bezpiecznie. Najlepsze rezultaty osiągniesz, wykonując serię 3-4 zabiegów w odstępach 3 tygodni.
Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które znika w ciągu kilku godzin. U osób z kruchymi naczynkami mogą pojawić się zasinienia utrzymujące się do 2 tygodni.​

Koktajl będący mieszanką składników, które kocha skóra!

Mezoterapia okolic oczu.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę