Home NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym

NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym

Młoda, piękna skóra to marzenie niemal wszystkich kobiet. Zabiegi z preparatem Nucleofill to lifting dający efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia

Czy zastanawiałaś się, co powoduje, że skóra wygląda na zadbaną i pełną blasku? To trzy podstawowe czynniki: jędrność, nawilżenie i zagęszczenie. Z wiekiem skóra traci zdolność do samodzielnej regeneracji. Staje się wiotka, sucha i pojawiają się na niej zmarszczki. Jeśli to opis Twojej skóry, wiedz, że są sposoby, by przywrócić jej młody wygląd.

Działając na poziomie komórkowym, jesteśmy w stanie zatrzymać proces starzenia się skóry. Tak działa zabieg preparatem Nucleofill, który silnie stymuluje ją do odnowy!

O zabiegu

Nucleofill jest biostymulatorem skóry. Oznacza to, że stymuluje jej własne procesy naprawcze, a jego działanie potęguje się w czasie. Preparat został opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów (fragmentów kwasów nukleinowych DNA i RNA), które sprawiają, że to ideał wśród metod odmładzających skórę. Pobudzają one skórę do odbudowy w naturalny sposób. 

Trzy poziomy działania na skórę!

Dzięki swoim właściwościom polinukleotydy działają aż na trzech poziomach:

  • – antyoksydacji
  • – liftingu
  • – nawilżenia

A wszystko naturalnie i bezpiecznie. Dzięki temu zabiegowi możesz przez długi czas cieszyć się młodą i zadbaną skórą! Efekt jest wyraźny, ale bardzo naturalny. Z powodzeniem sprawdza się jako „zabieg naprawczy” anty-aging oraz taki, który zapewni odpowiednią profilaktykę. 

Zabieg Nucleofill to lifting polegający na podaniu preparatu za pomocą igły lub kaniuli. Lekarz wykonuje wkłucia w kilku punktach. Cała procedura jest bezbolesna (skóra jest znieczulana kremem). Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Na zabieg „przypominający” i podtrzymujący efekty terapii zapraszamy co 4 do 6 miesięcy. 

Zabieg preparatem Nucleofill to naturalny lifting wykonywany na terenie Łodzi – zapraszamy do naszego gabinetu. W ofercie znajdziesz zabiegi na twarz w Łodzi precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Stawiamy na holistyczne podejście do piękna, dlatego każda terapia skrojona jest na miarę specjalnie dla Ciebie. Kosmetologia, terapie manualne, dietetyka kliniczna czy medycyna estetyczna w Łodzi – znajdź czas dla siebie i umów się na wizytę!

Działając na poziomie komórkowym, jesteśmy w stanie zatrzymać proces starzenia się skóry.

Wskazania

  • – Wiotkość skóry
  • – Utrata owalu twarzy
  • – Zmarszczki
  • – Skóra szara, odwodniona, niedotleniona
  • – Skóra pozbawiona blasku 
  • – Profilaktyka przeciwstarzeniowa

Sprawdź całą ofertę