Home Nucleofill Soft Plus – lifting skóry wokół oczu

Nucleofill Soft Plus - lifting skóry wokół oczu

Twoja skóra wokół oczu stała się wiotka? Zauważasz na niej pierwsze zmarszczki? Zmagasz się z cieniami pod oczami, a kremy nie pomagają? Jeśli tak, to zabieg przy użyciu preparatu Nucleofill Soft Plus Eyes odmieni Twoje spojrzenie. Pożegnasz się ze zmęczonym wyrazem twarzy, a skóra wokół oczu odzyska młody wygląd. Sekret zabiegu tkwi w innowacyjnym składzie preparatu, który działa aż na trzech poziomach. Nie tylko redukuje zmarszczki i nawilża skórę, ale również silnie ją regeneruje.

Efekty

O zabiegu

Nucleofill Soft Plus jest stymulatorem tkankowym, złożonym z fragmentów łańcuchów polinuklotdowych (cząstek kwasów nukleinowych DNA i RNA występujących w każdym organizmie). To skład, który sprawia, że preparat działa nawet na głębokich poziomach skóry, a przy tym jest całkowicie bezpieczny.

Wielofunkcyjne działanie na trzech poziomach:

  1. Skóra właściwa i naskórek – Nucleofill Soft Plus Eyes silnie stymuluje komórki skóry, zwiększając produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, wyraźnie nawilżona i gładsza, a zmarszczki mniej widoczne.
  2. Naczynia – zabieg poprawia przepływu krwi w komórkach skóry, co zmniejsza obrzęki i niweluje cienie pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy, promienny kolor.
  3. Tkanka podskórna – preparat przebudowuje tkanki od wewnątrz. Wzmacnia macierz kostną i

Procedura jest bezbolesna. Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie. Znieczulenie nie jest konieczne, jednak u osób szczególnie wrażliwych można zastosować maść znieczulającą.

Przez 2-3 dni w okolicach skóry oczu może wystąpić zaczerwienienie i delikatny obrzęk. Efekty widać już po pierwszym zabiegu – skóra jest napięta, gładka, nawilżona i rozświetlona. Dla uzyskania najlepszych rezultatów lekarz może zalecić wykonanie serii 2-3 zabiegów.

Nucleofill Soft Plus Eyes - stymulacja komórek skóry!

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę