Home Observ520x

Observ520x

Kompleksowa ocena skóry jest nierozerwalnie związana z profesjonalną usługą w gabinecie.

Wiedza na temat ukrytych zaburzeń i problemów skórnych to pierwszy krok do zrozumienia potrzeb każdego pacjenta. Wiele problemów skórnych istnieje w głębszych warstwach skóry i dopiero z czasem stają się bardziej widoczne.

Dzięki Observ520x maksymalizujemy jakość indywidualnej konsultacji, wydajniej opracowujemy terapie i pielęgnację domową.

To czego oko nie widzi, Observ wychwyci!

  • Wykonując zdjęcia z użyciem sprzętu Observ520x, uzyskujemy coś więcej niż zdjęcie, które możemy wykonać zwykłym telefonem.
  • Możliwości techniczne pozwalają na wykorzystanie odpowednich filtrów m.in: pigmentacyjnych, naczyniowych, swiatla UV i Wooda, dzięki którym dokładnie możemy zlokalizować problemy skórne, tak aby działać na ich przyczynę i skonkretyzować terapię.
  • Każda pacjentka wychodzi z gabinetu zabiegowego ze szczegółowym obrazowym raportem przedstawiającym jej skórę, dogłębną analizę i maksymalnie indywidualną terapię skrojoną na miarę potrzeb.

Z Observ520x możemy więcej, przyjdź i sam się przekonaj!

To coś więcej niż ocenimy ludzkim okiem, sami nie jesteśmy w stanie powiedzieć jak rozłożony jest barwnik w skórze, jak płytko unaczynioną mamy skórę, czy w jakich obszarach skóry jest zlokalizowany dokładny problem np. zwiększona pracy gruczołów łojowych.

Intuicyjny system pozwala na stworzenie od razu w gabinecie planu zabiegowego i pielęgnacji domowej, który po skończonej wizycie ląduje na mailu pacjentki łącznie ze zdjęciami wykonanymi podczas konsultacji.

Wykluczamy brak widocznych efektów – Observ520x na podstawie zdjęć zrobionych przed terapiami w gabinecie, przy następnej sesji podpowiada dokładne ustawienie pacjenta, tak aby móc idealnie porównać efekty i ocenić poprawę jakości skóry, jej teksturę, nawilżenie, zagęszczenie jej, zmniejszenie zmarszczek i blizn a także oceniamy skórę pod kątem redukcji przebarwień i wielu innych jej dysfunkcji.

Nie ma możliwości sprawdzenia i ocenienia prawdziwego obrazu skóry w domu czy bazując tylko na ludzkim oku.

Observ520x
Observ520x

Observ520x

To czego oko nie widzi, Observ wychwyci!

Sprawdź całą ofertę