Odmładzanie i poprawa wyglądu okolic intymnych

Home Odmładzanie, poprawa wyglądu okolic intymnych

Odmładzanie i poprawa wyglądu zewnętrznych okolic intymnych dzięki mikronakłuwaniu

Nieinwazyjny sposób na poprawę wyglądu okolic intymnych? Tak, to możliwe, dzięki nowoczesnemu urządzeniu do mikronakłuwania skóry. Te mało odczuwalne mikronakłucia umożliwiają bezpośrednią aplikację substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej. Do efektów zabiegu można zaliczyć m.in. naturalną stymulację produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny, poprawę elastyczności i gęstości skóry i odżywienie jej. Precyzyjne urządzenie pozwala dostosować głębokość penetracji igły, dzięki czemu zabieg może być wykonywany na każdym typie oraz obszarze skóry, w tym okolic intymnych. Niebywałą zaletą jest higiena zabiegu – jednorazowe głowice zapewniają gwarancję bezpieczeństwa.

Odmładzanie oraz poprawa wyglądu zewnętrznych okolic intymnych przy pomocy mikronakłuwania przeznaczone są dla kobiet, które chcą poprawić wygląd okolic intymnych m.in. ze względu na wiek czy spadek elastyczności i napięcia skóry.

Przygotowanie do zabiegu i jego przebieg

Na początku nakładany jest krem znieczulający, następnie skóra zostaje dokładnie zdezynfekowana. Zabieg trwa około 30-40 minut. W trakcie trwania procedury lekarz może zmieniać głębokość mikronakłuwania, by w ten sposób dokładnie pokryć powierzchnię skóry. Zaraz po zabiegu pacjentka może odczuwać ciepło i lekkie pieczenie, które szybko mijają. Tydzień po zabiegu można już cieszyć się efektami. Zabieg mikronakłuwania jest całkowicie bezpieczny.

Poprawa wyglądu zewnętrznych okolic intymnych
Skuteczny zabieg mikronakłuwania

Wskazania

  • mało zadowalający wygląd zewnętrznych okolic intymnych
  • spadek napięcia, elastyczności warg sromowych
  • nierównomierny koloryt zewnętrznych okolic intymnych

Przeciwwskazania

  • Miesiączka
  • Aktywne infekcje
  • Ciąża i okres karmienia piersią

Sprawdź całą ofertę