Home PCA Skin

PCA Skin – co ma w sobie wyjątkowego, że zachwyca efektami?

PCA Skin – renomowana marka kosmetyków, która swoje korzenie wypuściła w Ameryce spod skrzydeł lekarzy, terapeutów i kosmetologów. To marka medyczna, która słynie ze stworzenia zaawansowanych formuł peelingów chemicznych. Ale czy tylko? Przekonamy się w dalszej części artykułu.

Innowacyjność, pomysł i skuteczne rozwiązania to cała marka PCA Skin.

Specjaliści tworząc produkty profesjonalne gabinetowe jak i te do pielęgnacji domowej skupili się na wyszukaniu niesztampowych w składników. Wyróżniają się one na obfitującym rynku przy jednoczesnej maksymalizacji rezultatów.
Każda marka kosmetyków ma swoją prezentację, zasady, według których działa. W przypadku PCA Skin jest to misja, którą wypełnia firma wraz z kosmetologiem operującym terapiami w gabinecie.

PCA Skin

Aby terapia PCA Skin przynosiła pożądane efekty, stawia się na:

 • nieustanny rozwój i nowe technologie
 • udoskonalanie formuł produktów
 • opracowywanie bezpiecznych, szeroko przebadanych produktów gabinetowych i domowych
 • przeszkolonych specjalistów, którzy wykonują zabieg
 • mocny nacisk na naukowe spojrzenie na pielęgnację skóry
 • zgodność biologiczną między każdym składnikiem a błoną hydrolipidową

W zabiegach PCA Skin kosmetolog również postępuje wg pewnych zasad. Szeroki wachlarz możliwości daje nam nieograniczone pole manewru. Zawsze dobieramy terapię indywidualnie na podstawie potrzeb skóry w danym momencie. Nie wykonujemy kropka w kropkę tego samego zabiegu, aby koniecznie wykonać serię.

PCA ceni sobie różnorodność, sprostanie każdemu problemowi na skórze, który aktualnie na niej występuje. Co ważne, nigdy nie działamy agresywnie, z PCA Skin można przyrównać to do udziału w maratonie, zamiast w sprincie. Dajemy czas skórze na regenerację, podchodzimy z szacunkiem przy jednoczesnym sukcesie w efektach.

Każdy kosmetyk PCA Skin jest mocno skoncentrowany, małe dawki tworzą maksymalnie wydajny produkt z zachowaniem jego jakości. Oszczędzamy coś więcej niż tylko pieniądze – jest to czas, czas dla siebie i dla własnej skóry. PCA Skin słynie z peelingów – to już wiemy. Aczkolwiek marka skrywa w sobie coś więcej.

PCA Skin

Jakie możliwości terapeutyczne znajdziemy? PCA Skin pomoże w sytuacji:

 • trądziku pospolitego i różowatego, a także osób dorosłych
 • skóry tłustej, zanieczyszczonej
 • skóry wrażliwej, suchej
 • skóry rumieniowej
 • skóry dojrzalej, wiotkiej, z oznakami starzenia
 • przebarwień każdego rodzaju
 • prewencyjnie, antyoksydacyjnie
 • zabiegu bankietowego przed ważnym wydarzeniem

Naprawdę, ciężko znaleźć problem skórny, przy którym marka by się nie sprawdziła. Wszechstronność, indywidualność terapii pozwala na uzyskanie efektów w nawet skrajnych przypadkach – zarówno skóry suchej jak i tłustej.

W zależności od problemu kosmetolog dobiera terapię i informuje z jaką częstotliwością powinny odbywać się zabiegi. Odstępy zaczynają się od 2 tygodni do nawet przerwy 1-2 miesięcznej między spotkaniami w gabinecie.

Nie musisz się bać, że nie mamy zabiegu odpowiedniego dla Ciebie! KAŻDA skóra jest wyjątkowa i zasługuje na terapię skrojona na miarę swoich potrzeb.

Zaufaj ekspertom!

Każdy kosmetyk PCA Skin jest mocno skoncentrowany, małe dawki tworzą maksymalnie wydajny produkt!

Chcesz przywrócić swojej skórze młody i zdrowy wygląd? Zależy Ci na naturalnym efekcie? Poznaj naszą ofertę zabiegów liftingujących i odmładzających. W naszej Klinice łączymy specjalistyczną wiedzę i najnowszą technologię, dopasowując najlepsze rozwiązanie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Kosmetologia, medycyna estetyczna, terapie manualne, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz w Łodzi – ul. Żwirki i ul. Dowborczyków. Zapraszamy na konsultację. 

Sprawdź całą ofertę