Home Terapia aminokwasowa

JALUPRO - terapia aminokwasowa

Jalupro® Classic – potrójne stężenie aminokwasów dla pięknej skóry wokół oczu

Cienie, wiotka skóra i zmarszczki w okolicach oczu sprawiają, że Twoja twarz stale wygląda na zmęczoną? Ten delikatny obszar może sprawiać trudności w leczeniu. Kluczem do sukcesu są zabiegi dedykowane okolicom oczu, a jednym z nich jest przełomowa metoda wykorzystująca substancje, które kompleksowo niwelują cienie pod oczami, ujędrniają i nawilżają skórę oraz redukują zmarszczki. 

Dzięki zabiegowi mezoterapii preparatem Jalupro® Classic odzyskasz piękne i świeże spojrzenie! 

Efekty

O zabiegu

Tajemnicą skuteczności Jalupro® Classic jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza opracowana przez naukowców szwajcarskiej firmy z 15-letnim doświadczeniem. Preparat stanowi połączenie kluczowych dla syntezy kolagenu aminokwasów: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny oraz małocząsteczkowego, nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki unikalnej sekwencji tych składników Jalupro® Classic przywraca skórze oczu dawny wygląd – napina ją, zagęszcza, regeneruje, niweluje cienie i drobne zmarszczki. 

Zabieg polega na iniekcji preparatu w formie mezoterapii igłowej i jest przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu (kremem z lignokainą), dzięki czemu wszystko odbywa się bezboleśnie. Efekty pojawiają się niemal natychmiast, jednak po pełnej terapii ok. 3 zabiegów rezultaty są długotrwałe i utrzymają się nawet przez 6-12 miesięcy.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Jalupro® Classic - odzyskaj piękne i świeże spojrzenie!

Długotrwałe rezultaty już po 3 zabiegach

Sprawdź całą ofertę