Terapia falami akustycznymi

Home Terapia falami akustycznymi

Skuteczne ujędrnianie skóry i redukcja cellulitu.

Terapia falami akustycznymi pomoże Ci pozbyć się cellulitu i przywrócić skórze jędrność. Podczas zabiegu wykorzystujemy moc impulsów dźwiękowych, które rozchodzą się po ciele w postaci drgań. Na skutek ich działania cellulit zmniejsza się, skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, odzyskuje napięcie i gładką strukturę. Terapia falami akustycznymi przynosi wielowymiarowy efekt – pobudza krążenie i wpływa na produkcję kolagenu, skóra odzyskuje elastyczność, a Ty możesz zapomnieć o cellulicie. Wykorzystanie fal uderzeniowych do rozbijania podskórnej tkanki tłuszczowej to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod walki z pomarańczową skórką.

Efekty

Redukcja cellulitu

Wygładzenie i poprawa struktury skóry

Silne ujędrnienie skóry

Eliminacja obrzęków pozabiegowych

O zabiegu

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia żelu na skórę. Podczas zabiegu pacjent odczuwa mrowienie oraz „podszczypywanie”. Terapia falami akustycznymi jest odczuwalna, ale nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Zabieg na jedną partię ciała trwa około 15 minut. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zalecamy wykonanie od 6 do 10 sesji w ciągu kilku tygodni. Zabiegi są zwykle planowane w odstępie od 2 do 5 dni.

Uderzenie falami akustycznymi w cellulit!

"zabieg lunchowy" - od razy wracasz do zwykłej aktywności

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zaleca się picie min. 1,5 litra wody dziennie oraz aktywność fizyczną. Nawet niewielki ruch sprawi, że efekty będą dużo mocniejsze! Po zabiegu możesz od razu wrócić do normalnej aktywności.

Sprawdź całą ofertę