Toksyna botulinowa

Home Toksyna botulinowa

Zmarszczki i kurze łapki odchodzą w niepamięć.

Toksyna botulinowa to bardzo popularny, skuteczny i bezpieczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym, ale nie tylko. Dzięki niemu natychmiast pozbędziesz się problematycznych zmarszczek na czole, kurzych łapek czy zmarszczek między brwiami. Zabieg:

  • – wygładza zmarszczki mimiczne
  • – usuwa problem nadmiernego pocenia w wybranych obszarach
  • – leczy bruksizm, czyli tzw. zgrzytanie zębami

Efekty

Gładka skóra

Likwidacja 80% głębokich zmarszczek

Świeży i piękny wygląd

Zniwelowanie oznak zmęczenia

O zabiegu

Zabieg iniekcji toksyny botulinowej polega na podaniu małej dawki preparatu do wybranych miejsc na twarzy za pomocą cienkiej igły. Działa on wyłącznie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty. Zapobiega ich skurczowi oraz marszczeniu się skóry. Co ważne, wyraz twarzy nie zmienia się, a zmarszczki znikają. Efekt jest więc bardzo naturalny.

Toksyna botulinowa zaczyna działać po ok. 3 dniach, a pełen rezultat kształtuje się do 2 tygodni. Efekt utrzymuje się przez 4 do 6 miesięcy. Zabieg daje szybkie efekty, dlatego cieszy się dużym zaufaniem pacjentów, a przy tym jest krótki i nieinwazyjny. Towarzyszący mu ból jest minimalny, często porównywany do ukąszenia komara. To skuteczne narzędzie do walki ze zmarszczkami zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Przetestuj i ciesz się młodym wyglądem przez długi czas.

Pozbądź się zmarszczek i kurzych łapek!

Toksyna botulinowa - przychodzi z pomocą.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Sprawdź całą ofertę