Wolumetria twarzy

Home Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy w naszym gabinecie w Łodzi to nieinwazyjny zabieg wykonywany za pomocą kwasu hialuronowego, dzięki któremu nadasz swojej twarzy idealny owal i kształt, niwelując drobne niedoskonałości. Zabieg pozwala przywrócić gęstość skóry w obszarach, gdzie doszło do zmniejszenia ilości tkanki podskórnej. Lifting wolumetryczny przeznaczony jest dla osób, które mają już widoczne oznaki starzenia i chcą przywrócić twarzy idealne rysy oraz młodszy wygląd.​ 

Wolumetria twarzy Łódź – poprawa owalu twarzy

Poprawa owalu twarzy jest możliwa w szybki i komfortowy sposób, jakim jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Zapomnij o operacjach chirurgicznych i popraw jędrność i napięcie skóry w naturalny sposób. Wystarczy wstrzyknąć wybrany, bezpieczny preparat pod skórę i wymodelować wybrany obszar. Nadaj swojej twarzy kształt o jakim zawsze marzyłaś. Wyglądaj młodziej i odzyskaj pewność siebie.

Poprawianie owalu twarzy, przywrócenie odpowiednich proporcji twarzy jest zabiegiem bezbolesnym i bezpiecznym. Często wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, choć sam zabieg nie boli. Specjalista wstrzykuje pod skórę preparat, a pacjentka może poczuć jedynie delikatne, chwilowe rozpieranie. Polega na bezbolesnym wstrzyknięciu wypełniacza w skórę. W miejscach nakłucia czasem mogą pojawić się małe siniaki, które znikają w ciągu kilku dni. Wolumetria twarzy w naszym gabinecie w Łodzi wykonywana jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej i trwa około 30 minut.

Medycyna estetyczna w Łodzi staje się bardzo popularna. Dlaczego z niej nie korzystać i raz na zawsze wyleczyć swoje kompleksy lub niedoskonałości. Dlaczego z niej nie korzystać i raz na zawsze pozbyć się niedoskonałości skóry. W naszej Klinice pracujemy jedynie na sprawdzonych i profesjonalnych preparatach, takich jak:

– Teoxane
– Neauvia
– Stylage

Efekty

Poprawa owalu twarzy

Wypełnienie zapadniętych policzków

Uwydatnienie kości policzkowych

Uwydatnienie żuchwy

Likwidacja tzw. "chomików"

Poprawa jędrności i napięcia skóry

Wyszczuplenie twarzy

Efekt wolumetrii zobaczysz od razu, jednak na pełny rezultat trzeba poczekać przez około 2 tygodnie. Utrzyma się on od 9 do 18 miesięcy, w zależności od osobistych predyspozycji. Lifting wolumetryczny można z powodzeniem łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej i kosmetologii.​​ W naszej Klinice proponujemy wykonywane przez specjalistów zabiegi na twarz w Łodzi. Sprawdź ofertę i umów się na konsultację – wybierzemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

Twoja twarz znowu wraca do idealnych rysów - lifting wolumetryczny

Usuwamy widoczne oznaki starzenia - korzystaj!

Wskazania

Przeciwwskazania

Sprawdź całą ofertę