Zabieg bankietowy - efekt liftingu

Home Zabieg bankietowy – natychmiastowy efekt liftingu

Natychmiastowe wygładzenie zmarszczek.

Formuła zawierająca 16% stężenie wielofunkcyjnych składników biomimetycznych (GABA i peptydy) odpowiada m.in. za mechanizmy blokowania skurczy mięśni twarzy i wypłycenia zmarszczek. Źródło natychmiastowego wygładzenia zmarszczek i efekt liftingu. Już w kilkanaście minut po aplikacji produkt poprawia napięcie, elastyczność oraz zwartość skóry. Ponadto przy dłuższym stosowaniu za sprawą ekstraktu z liści majeranku preparat wzmacnia cytoszkielet komórek skóry. Regularne stosowanie preparatu wpływa na zachowanie młodego wyglądu skóry. Idealny jako zabieg bankietowy.

Formuła młodości

Kropla

Kwas gamma-aminomasłowy (Gaba)

Jego działanie opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych (Cl-, Na+ i Ca 2+) w bezpośredniej aplikacji na skórę blokuje mikroskurcze skóry, powodując relaksację mięśni, a w efekcie redukcję zmarszczek. Stymuluje syntezę kolagenu oraz wzmacnia strukturę i jędrność skóry.

Kropla

Heksapeptyd

Działa jako inhibitor acetylocholiny (neuroprzekaźnika niezbędnego do wywołania skurczu mięśni), co prowadzi do blokowania impulsu w obrębie płytki nerwowo-mięśniowej. W efekcie tego działania mięśnie są zrelaksowane, a zmarszczki mimiczne wypłycają się. Heksapeptyd jest doskonałą alternatywą dla toksyny botulinowej. Wykazuje dużo wyższą stabilność termiczną w stosunku do toksyny botulinowej, a co najważniejsze nie jest toksyczny.

Kropla

Kompleks Tripeptydów

Połączenie wysoce aktywnych peptydów i protein, m.in. Tripeptydu-1 oraz Tripeptydu-10. Stymuluje syntezę kolagenu typu I, IV i III, chroni struktury kolagenowe przed enzymatyczną degradacją. Kompilacja aktywnych peptydów i protein zapewnia długofalowy efekt wygładzenia zmarszczek fizjologicznych.

Kropla

Ekstrakt z liści majeranku

Bogaty we flawanoidy. Przywraca funkcje metaboliczne fibroblastów poprzez hamowanie procesu metylacji genów oraz wzmacnia ich szkielet pobudzając produkcję aktyn. Przywraca fibroblastom ich maximum aktywności, budzi fibroblasty. Przywraca młody wygląd skóry.

Kropla

Ekstrakt z liści oczaru wirginijskiego

Pobudza produkcję enzymu LOX-L, odpowiedzialnego za komunikację międzykomórkową w skórze, która z wiekiem ulega zaburzeniu. LOXamelis redukuje głębokość zmarszczek i poprawia jędrność skóry.

Kropla

HA & Glucomannan

Liofilizowane sfery, które mają zdolność penetracji górnych warstw naskórka. Dzięki właściwościom higroskopijnym pochłaniają wodę odparowującą z głębszych warstw skóry. Uwodniona sfera wypycha mechanicznie zmarszczki, pozostawiając skórę wygładzoną i nawilżoną.

Zachowanie młodego wyglądu skóry. Wygładzenie zmarszczek.

Doskonały zabieg bankietowy.

Sprawdź całą ofertę