ZOGA Face Integration

Home ZOGA Face Integration

ZOGA Face Integration to technika modelowania twarzy w sposób naturalny.

Zoga Face Integration znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży. Charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym. Ten rodzaj głębokiego masażu to kombinacja specjalnych technik manipulacyjnych tkanki, wykonywane z odpowiednim naciskiem, gdzie w rękach naszej specjalistki Eli Bojanowskiej nabiera niepowtarzalnego wymiaru.

Zoga Face Integration skupia się na pracy na mięśniach mimicznych, czepcu ścięgnistym, dekolcie oraz szyi. Polega na manualnej manipulacji mięśniowo-powięziowej mięśni mimicznych, która pomaga przywrócić wszelkiego rodzaju asymetrie, likwiduje napięcia mięśniowe, które są wynikiem naszych codziennych grymasów, czy emocji wyrażanych na naszej twarzy.
Zadanie specjalisty polega na tym, że znajduje źródła napięcia mięśniowego i dzięki zastosowaniu miękkich technik rozluźnia je, umożliwiając mięśniom przyjęcie ich naturalnej pozycji i przywrócenie funkcji struktur kostnych.
Przypływ energii i sił witalnych, zwiększona zdolność do pracy i dobry nastrój (tak zwana poprawa jakości życia).

Rezultatem stosowania specjalnych technik korekcyjnych jest normalizacja napięcia mięśniowo-powięziowego, a podstawowe zewnętrzne efekty przy wykorzystaniu metody estetycznej integracji twarzy są następujące:

Zmniejszenie objętości w problematycznych obszarach

Konturowanie owalu

Likwidacja efektu zwiotczenia skóry, wyrównanie rzeźby skóry

Uzyskanie efektywnego drenażu limfatycznego

Poprawa przepływu krwi żylnej i aktywacja przemiany tkankowej

Kombinacja specjalnych technik manipulacyjnych tkanki

Zoga Face Integration - modelowanie twarzy

Sprawdź całą ofertę