Home Profhilo – odmładzanie skóry

Zabieg Profhilo Łódź

Skorzystaj z zabiegu Profhilo w Łodzi jeśli Twoja skóra utraciła jędrność, linia żuchwy traci kontur, zauważasz tzw. “chomiki”, owal twarzy zostaje zaburzony, cera wygląda na wyraźnie zmęczoną, a Ty zauważasz coraz więcej zmarszczek, zabieg Profhilo jest dla Ciebie. Zabieg opiera się na działaniu kwasu hialuronowego o najwyższym stężeniu, który odmłodzi nie tylko twoją skórę, ale też tkankę podskórną.

Profhilo Łódź – molekuła młodości

Odmładza w niezwykły sposób – posiada najwyższe stężenie kwasu hialuronowego (aż 64mg w jednej dawce) wśród wszystkich preparatów na świecie w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu hialuronowego połączonych termicznie (bez dodatków chemicznych), dzięki czemu działa nie tylko na skórę, ale również na tkankę podskórną, stanowiącą jej rusztowanie.
Preparat nie jest wypełniaczem. Po podaniu migruje pod skórą, unosząc ją i dając efekt “miliona sprężynek”!

Profhilo Łódź – efekty zabiegu

Nasze zabiegi na twarz w Łodzi sprawią, że zyskasz młody wygląd, wysmuklenie, wygładzenie, podkreślenie rysów twarzy, odpowiedni kontur. Profhilo natychmiast przywraca skórze jędrność, sprężystość i nawilżenie. Zapewnia podwójne działanie: wolumetrię i biostymulację. W łagodny i stopniowy sposób przebudowuje / modeluje twarz (to tzw. bioremodeling).

Ponadto, poprawia wygląd skóry, napina ją, zagęszcza, usuwa tzw. „Pierścienie Wenus”. Profhilo współpracuje z komórkami skóry i odbudowuje kolagen oraz elastynę.

Profhilo Łódź – jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na iniekcji preparatu w precyzyjnie dobrane punkty po obu stronach twarzy. To tzw. technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP jedynie w 5 punktach. Nie wymaga on rekonwalescencji. Pierwsze efekty zobaczysz od razu po zabiegu. Dla uzyskania najlepszych i długotrwałych rezultatów zalecamy wykonanie dwóch zabiegów w odstępie miesiąca. Efekty utrzymują się od 1 do 1,5 roku.

Wskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Medycyna estetyczna w Łodzi cieszy się popularnością i zaufaniem pacjentek. Warto korzystać z rozwiązań, dzięki którym poczujesz się lepiej we własnym ciele. Może zainteresuje Cię także wolumetria twarzy i inne skuteczne zabiegi poprawiające jędrność, usuwające przebarwienia czy nawilżające skórę.

Nasi specjaliści dopasują zabieg do Twoich oczekiwań i zapewnią Ci pełen komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy na konsultację i zapisy.

Profhilo - Molekuła Młodości - dla Ciebie!

Chomiki na twarzy? Linia żuchwy traci kontur? Cera wygląda na zmęczoną? Nie czekaj, dzwoń!

Sprawdź całą ofertę